Urodzeni 05 lutego

    Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo uprzejma i pomocna, posiada idealne przekonania.
        Uważa, że w życiu należy stawiać na jednostki, a nie na grupę. Jeśli raz podejmie jakąś decyzję, to już nie da się od niej odwieść. Z natury jest osobą spokojną i uprzejmą, dlatego w otoczeniu jest bardzo ceniona. W domu zazwyczaj, to one kierują rodziną, potrafią też być dobrym partnerem w związku oraz rodzicem. Są stali w swoich poglądach i rzadko zmieniają swoje zdanie, zdecydowani i zawsze gotowi do działania. 
        Posiadają doskonałe zdolności umysłowe, które idą w parze z ich wytrwałością w dążeniu do upragnionego celu. Dzięki temu osiągają doskonałe rezultaty w swoim życiu, chociaż niekiedy bywają one spóźnione. Pragną oni wpływać na swoje najbliższe otoczenie i zaszczepić w nim wyższe ideały i chęć dążenia do nich. Zabiegają o dobrą opinię i uzyskawszy ją, robią wszystko, aby ją jak najdłużej zachować. 
             Wada:
       Największą ich wadą jest to, że często zadręczają się problemami i martwią się o innych. Są to wrażliwe jednostki, nie zawsze zgodne, a nawet kapryśne. Zdarza się im też żyć w niepewności, co powoduje u nich dyskomfort psychiczny. 
            Jak wychować takie dziecko?
       Należy pamiętać, że dziecko urodzone tego dnia jest strachliwe i skryte, polega tylko na sobie i nie potrafi zaufać innym. Dlatego takiemu dziecku powinien być stworzony komfort psychiczny i rodzice powinni troszczyć się o jego bezpieczeństwo. 
            Na co powinni uważać?
       Ludzie ci nie powinni myśleć tylko o sobie, gdyż mogą się załamać, a tym samym narazić się na niebezpieczeństwo. 
       Jest dość dobrego zdrowia, ma silny organizm, jednak narażony jest na problemy z krążeniem krwi, a tym samym na problemy z ziębnięciem rąk i nóg. Chcąc ograniczyć te problemy powinien zażywać więcej ruchu zwłaszcza na świeżym powietrzu, aby pobudzić organizm do zwiększenia krążenia. Ponieważ należą oni do osób nieco flegmatycznych, to przejawiają predyspozycje do leniuchowania i powolnego wykonywania zadań. 
           Do czego powinien dążyć?
       Powinien nie tylko siedzieć i myśleć, ale zacząć ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, a to z pewnością pozytywnie wpłynie na ich organizm. 
       Podsumowując, są to ludzie bardzo lubiani, chociaż nie mają zbyt wielu przyjaciół, to tych co mają, są im oddani i szczerzy. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,