Urodzeni 04 lutego

              Osoba urodzona w tym dniu jest dynamiczna, pomysłowa, przedsiębiorcza, szybko i łatwo potrafi zrobić karierę.  
          Z natury są to bardzo sympatyczni ludzie, życzliwie nastawieni do innych. Mają doskonałą pamięć, a dzięki swojemu dobremu wychowaniu i doświadczeniu, zazwyczaj dość dobrze potrafią się orientować w charakterach ludzkich. Potrafi także mówić osobom kochanym wiele przykrych słów, ale słowa te nie pochodzą z serca, tylko z rozsądku. 
          Nie tylko jest niezwykle przedsiębiorczy, ale także spragniony jest przygód, dlatego lubi nawiązywać kontakty z innymi ludźmi, zwłaszcza z dalekich krajów. Jest to człowiek bardzo utalentowany, posiadający zdolności artystyczne.  Jest on osobą gadatliwą i płynnie potrafi wyrażać się zarówno w mowie jak i piśmie. Zazwyczaj osiąga wpływowe pozycje i cieszy się ogólnym uznaniem. Do małżeństwa zbytnio się nie spieszy, ale zazwyczaj je zawiera. Jednak najpierw zawiera przyjaźń, a dopiero później po obopólnym poznaniu, dochodzi dopiero do małżeństwa. 
          W gruncie rzeczy te osoby idealnie nadają się do związków małżeńskich, gdyż posiadają szerokie i bezstronne poglądy, nie znoszą ograniczeń i nie stosują ich w stosunku do swojej drugiej połówki. Jest bardzo uprzejmym i życzliwym człowiekiem, niezwykle prostolinijny, nie jest zazdrosny ani drobiazgowy, nie lubi także tyranizować innych, a w stosunku do najbliższych jest bardzo czuły i delikatny.
                    Jak wychować takie dziecko?
          Takie dziecko powinno zostać bardzo starannie wychowane, gdyż jest ono bardzo wrażliwe i delikatne, a do tego bardzo zdolne. Kiedy mu się nie wierzy i nie obdarza zaufaniem, to wówczas samo staje się nieufne i zaczyna kłamać. Często dzieci te są nerwowe i niespokojne, dlatego powinny być wychowywane w spokoju i harmonii. Przebywając w hałaśliwym środowisku, bardzo źle się czują. Także ich najbliższe otoczenie, przyjaciele i znajomi nie powinno być zbyt liczne, powinno się składać wyłącznie z dzieci cierpliwych, porządnych i sprawiedliwych.  
facebook.com/margoseila

  

Etykiety: , , , ,