Urodzeni 02 lutego

          Osoba urodzona w tym dniu dba o swoją opinię i z szacunkiem odnosi się do osób wyżej postawionych.
         Jest człowiekiem postępu, chętnie współdziała z innymi, posiada niezwykłe zdolności krasomówcze i wojskowe, dlatego często robi karierę w zawodzie wojskowym. Ma dość wojowniczy charakter, dlatego powinien uważać, aby jego nadmierna agresywność nie doprowadziła go do niebezpiecznych sytuacji. Mimo to stara się tego nie pokazywać na zewnątrz, jest raczej w swym postępowaniu ostrożny i delikatny, a jego zachowanie jest nad wyraz uprzejme. 
        Jest inteligentny i bystry, a przy tym posiada ciekawe pomysły i potrafi wyjść z większości sytuacji. Czasem brakuje mu zdolności skupienia się na ważnych sprawach, ale dzięki swej czujności i aktywności, potrafi zadbać o swoje interesy i ich bronić. 
       Z natury jest raczej dobrodusznym człowiekiem, nie jest złośliwy ani nie oszukuje innych, ale niestety, jest trochę próżny i za wszelką cenę chce panować nad innymi, wykazując przy tym dążenie do niepotrzebnego manifestowania własnej osoby. Bardzo ceni sobie życie rodzinne i troszczy się o swój wygląd zewnętrzny. 
                 Wady:
       Jego największą wadą jest nadmierna próżność i chęć zwracania na siebie uwagi, oraz zabieganie o względy i prestiż w wyższych sferach. Zwłaszcza w stosunku do osób utytułowanych okazuje wielki szacunek i nie szczędzi im swego uznania i hołdów. Zdarza się mu też, że nie zawsze mówi prawdę, ale te kłamstwa nie są zbyt szkodliwe, dlatego często są one mu wybaczane. 
       Należy mu jednak przyznać, że tylko dla obcych stara się pokazać, że jest najlepszy, natomiast pośród swoich przyjaciół, stara się ich stawiać na piedestale i otaczać podziwem.  
       Najczęstsze choroby jakie go dotykają, to reumatyzm, bóle głowy i zaburzenia układu krwionośnego. Zaburzenia nerwowe i częste niepokoje powodują u nich stany depresyjne, które akurat w ich przypadku bywają dość dokuczliwe. 
      Z wiekiem osoby te dochodzą do wysokiego rozwoju duchowego i rozwijają w sobie wiele pozytywnych dla otoczenia cech. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,