Urodzeni 30 stycznia

               Osoba urodzona w tym dniu jest delikatny, łagodny, posiada ogromne poczucie humoru.
              Interesuje się współczesną techniką, najnowszymi technologiami i wynalazkami, lotnictwem, mediami. Fascynuje go i lubi poznawać wnętrze człowieka, i lubi wiedzieć, z kim ma do czynienia. Bardzo chętnie spędza swój wolny czas na łonie przyrody, chętnie przygląda się życiu zwierząt i ludzi. Interesuje się historią, zawłaszcza archeologią. Z chęcią pomaga potrzebującym oraz wspiera rozwój młodych ludzi. 
             W miłości ma tendencję do filozofowania i roztrząsania niektórych kwestii, dlatego jego uczucia są raczej bardziej platoniczne, niż realne. Niezmiernie łatwo go urazić. W sytuacjach podbramkowych nie zabiera głosu, woli być bierny i czekać, co z tego wyniknie. Znając ludzkie słabości, zamiast im pomóc, to on potrafi się z nich wyśmiewać. Nie robi jednak tego z czystej złośliwości, ale i tak przez to powstają nieporozumienia. To ludzie posiadający oryginalne pomysły i niezwykłe poglądy. Posiada także zdolności organizacyjne i jest postępowy. 
                    Wada:
             Bardzo łatwo traci głowę i przy tym nie potrafi połączyć w jeną całość swych myśli i czynów. Posiada wrogów, ale często to właśnie dzięki nim często zdobywa karierę. 
                    Jak wychować dziecko?
             Należy te dzieci od najmłodszych lat uczyć punktualności i konieczności dotrzymywania danych wcześniej obietnic. Posiada subtelne wnętrze, potrafi być niezwykle ujmujący i podoba się osobom płci przeciwnej. Gdy te dzieci nie traktuje się życzliwie i sprzeciwia się im, to stają się one nerwowe, nadmiernie krytyczne i drażliwe. Jeśli otoczenie jest w stosunku do niego szlachetne i szczere, to one też jest takie samo. Bardzo przestrzega norm społecznych i pragnie być jak najlepszy.  
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,