Urodzeni 27 stycznia

                  Osoba urodzona w tym dniu przenigdy nie rozprasza się niepotrzebnie, skupia uwagę na rzeczach godnych do zrobienia, czy zauważenia. 
              Jego umysł jest dość filozoficzny, a przy tym wykazuje duże zdolności analityczne. Jest również intelektualistą, który idzie z duchem czasu, postępowy, interesuje się wszystkim co niezwykłe, niecodzienne i nietypowe. Cierpliwy i wierny, potrafi doskonale orientować się w charakterach ludzkich, a jego sympatie i antypatie bardzo wyraźnie odznaczają się w jego życiu. 
              Pomimo, iż jest typowym humanistą, to raczej trzyma się faktów niż abstrakcji. Wiele rzeczy można z nim przeforsować będąc uprzejmym i łagodnym, gdyż nie lubi spełniać cudzych rozkazów, i nie pozwala sobą pomiatać. Z jednej strony posiada silny charakter, a z drugiej jest słabeuszem.
             Posiada ogromne wrodzone zdolności, których często sobie nawet nie uświadamia, jeśli potrafiłby je rozwinąć i wykorzystać, wówczas stałby się niezwykle pożytecznym członkiem społeczeństwa. Jednak bardzo sporadycznie tym ludziom udaje się rozwinąć swoje zdolności. Niektóre z tych jednostek są zmienne, ulegają nagłemu impulsowi i namiętnościom. Potrafi ciągle się radzić innych, nawet wówczas, gdy chodzi o błahostki, jednak i tak ich nie stosuje. Z niezwykłą uprzejmością pyta o jakieś kwestie, lecz otrzymawszy odpowiedź, zaraz o niej zapomina. Potrafi przewidywać, co zrobią inni, ale nie potrafi stanąć w obronie swoich interesów. Chociaż jest wszechstronnie uzdolniony, to jednak bywa na tyle leniwy, że nie potrafi się nawet skupić na najprostszej rzeczy i wszystko przez to traci.  
                       Co mu grozi?
             Często staje się ofiarą własnej niedyskrecji, oraz zagrażają mu niebezpieczeństwa tam, gdzie się ich najmniej spodziewa. W większości dotykają go przykrości ze strony kobiet i w kontaktach z ludźmi mającymi kontakty z przestępczością. Nie należy do ludzi, którym zależy na poznaniu prawdy. Z natury jest impulsywny i uparty, co doprowadza go do częstych konfliktów z otoczeniem. 
                       Do czego powinien dążyć?
            Powinien w końcu nauczyć się dotrzymywać swych obietnic, przestać się wahać w ważnych kwestiach życiowych, nie kaprysić nadmiernie, oraz odkładać wykonanie pewnych rzeczy na następny dzień. Powinien również dążyć do tego, aby przezwyciężyć swoją nadmierną wrażliwość. 
facebook.com/margoseila


 

Etykiety: , , , ,