Urodzeni 26 stycznia

       Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo zdolna, a jej projekty i inne przedsięwzięcia docierają bardzo daleko.
       Posiada wyjątkowe zdolności do robienia interesów, może poszczycić się oryginalnymi pomysłami, zwłaszcza w kierunku ekonomicznym, wie jak ograniczyć wszelkie koszty, co w efekcie końcowym zapewnia mu powodzenie materialne. Nie ma większego problemu z prowadzeniem rozmów i pertraktacji, bardzo to lubi, a dowodzenie, sprawia mu nie lada przyjemność. 
       Tocząc dyskusje musi uważać, aby się nie zapalał do jakichś nowości, gdyż w swej euforii może tak się zapędzić, że straci panowanie nad sobą. Z przyjemnością odkrywa i neguje wady innych ludzi. Pod wpływem impulsu, nastroju, czy też fantazji, potrafi być niezwykle szczodry, obdarzając nawet tych, którzy nic nie potrzebują. W innej sytuacji, gdy faktycznie otoczenie się zbiera na jakiś szczytny cel, on nie ma zamiaru niczego dawać. 
                Wady:
        Największą jego wadą jest przeciwstawianie się wszystkiemu, oraz dążenie do posiadania tylko i wyłącznie oryginalnych rzeczy. Dość istotną wadą przeszkadzającą innym, jest jego nadmierne zarozumialstwo i to zarówno w życiu, jak i intelektualnie. Za wszelką cenę pożąda tryumfu i uznania wśród ludzi. 
        W swych czynach często wykazuje się oryginalnością i zdecydowaniem, czasem jednak potrafi być wyjątkowo zacięty i uparty, jednak należy mu przyznać, że nigdy nie pozbawiony jest dowcipu. Inteligentny i błyskotliwy, posiada zdolności zarówno do pracy ręcznej jak i umysłowej, zwłaszcza wyróżnia się w dziedzinie pedagogiki. Doskonale sprawdzi się także jako przywódca, podróżnik, duchowny, a także rzemieślnik. Często w związku z wykonywanym zawodem odbywa dalekie podróże. Wszystko co niezwykłe, niecodzienne i abstrakcyjne bardziej go interesuje, niż życie przyziemne. 
       Kobiety idealnie potrafią zarządzać wielkim gospodarstwem, pensjonatem, hotelem, czy innym przedsiębiorstwem. 
       Mężczyzna natomiast posiada raczej umysł ścisły, metodyczny, wynalazczy, potrafi wszystko obliczyć i przekalkulować na zimno. Lubi również zajmować się działalnością filantropijną, ale gdy dojdzie do wniosku, że to szkodzi jego własnym interesom, szybko się z tego wycofuje. W miłości i małżeństwie jest nieraz narażony na przykrości. 
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,