Urodzeni 25 stycznia

         Osoba urodzona w tym dniu chętnie się udziela społecznie i posiada liczne grono przyjaciół. 
        Wyrozumiała, szlachetna i sympatyczna, odznacza się zdrowym rozsądkiem i trafnością swych spostrzeżeń. Jest bardzo gościnna i nad wyraz uprzejma, zawsze troszczy się o wygody swoich gości. Posiada dar przyciągania do siebie osób, dlatego w jej życiu nie brakuje zarówno znajomych, jak i przyjaciół. Cechuje się wielką wyobraźnią, jednak przy swych wszystkich pozytywnych walorach, bywa niekiedy kapryśna, lub rozkojarzona. Jest osobą niezwykle inteligentną, precyzyjnie potrafi rozszyfrować intencje innych ludzi, oraz wyrażać bardzo trafne opinie na jakiś temat. Dzięki swym zdolnościom analitycznym i praktycznym bardzo dobrze sprawdza się w zawodzie detektywa, sędziego, czy prawnika. Wybierając któryś z tych zawodów, odniesie spektakularny sukces. 
        Ludzie ci nastawieni są do wszystkiego przyjaźnie i potrafią być szlachetni, dlatego chętnie zajmują się również pracą społeczną. Zdarza się im zajmować wysokie stanowiska, cieszą się oni wówczas ogromnym zaufaniem i wysokim prestiżem. Dzięki własnej, niekiedy dość ciężkiej pracy, osiąga swój upragniony cel życiowy i spokojnie go zachowuje. Niektóre jednostki, mają misję do wypełnienia, dzięki której powoli, ale systematycznie pną się po szczeblach kariery zawodowej i osiągają bardzo wysokie stanowiska w hierarchii społecznej. 
        Zdarza się dość często, że ludzie ci zawierają dwa razy związki małżeńskie, często to się zdarza właśnie w przypadku kobiet, gdzie dopiero w drugim związku osiągają one pełnię szczęścia. Są to osoby odpowiedzialne i wierne w stosunku do swych przyjaciół, chociaż potrafią być też zmienne, ale za to idealnie przystosowują się do każdego otoczenia i warunków. Nie należą oni do ludzi użalających się nad sobą, jeżeli zdarzy im się potknąć, wówczas bardzo szybko się podnoszą i szukają nowych dróg do zakończenia swojej misji. 
       Niemalże do końca swych dni poszukują w życiu prawdy i starają się do niej dążyć, i zawsze widzą dwie strony każdego zagadnienia, właśnie ta rozbieżność ich widzenia, dość mocno zaznacza się w ich charakterze. Również zdolność logicznego myślenia i aktywny tryb życia, zachowują do późnej starości. 
facebook.com/margoseila 

Etykiety: , , , ,