Urodzeni 24 stycznia

      Osoba urodzona w tym dniu jest lojalna, odpowiedzialna i staranna, zna się na ludziach, i posiada stałe poglądy.
      Zarówno w sprawach uczuciowych, jak i stosunkach życiowych wykazuje dużą odpowiedzialność i rzetelność, chętnie wykonując przy tym swoje obowiązki. Doskonale zdaje sobie sprawę, że życie wymaga od nas ofiar, dlatego chętnie i cierpliwie wypełnia wszystkie obowiązki i potrafi się wyrzec swoich dóbr osobistych w imię wyższej konieczności. 
      Posiada wysokie poczucie własnej godności i siły, a wobec ataków wrogów wykazuje dużo wytrwałości i dzięki temu powoli, z dużą dozą cierpliwości, ich zwycięża. Niestety, ma bardzo wrażliwy i zmienny charakter, jednak dzięki swym zdolnościom analitycznym, potrafi niezwykle precyzyjnie skupić się na wykonywanej pracy. W jego życiu pojawia się wiele szczęśliwych zbiegów okoliczności, dzięki którym udaje mu się zająć wysokie stanowiska i w szybkim tempie zdobyć duży majątek i władzę. 
       Są to ludzie niezwykle oryginalni i poprzez to trudno im uzyskać popularność w swoim otoczeniu. Nie należą do osób chorowitych, ale stosunki domowe i wpływy otoczenia niekorzystnie odbijają się na ich zdrowiu. 
       Lubi swoje mieszkania dekorować naturalnymi ozdobami z przydomowego ogródka. Często jego przeznaczeniem jest ważne zadanie, czy misja do wypełnienia. W życiu nawet dobrze mu się wiedzie i stopniowo wznosi się coraz wyżej po szczeblach kariery. Najlepiej powiedzie mu się w handlu, na urzędowym stanowisku, w lotnictwie, elektrotechnice lub muzyce. Z pewnością osiągnie powodzenie tam, gdzie wymagana jest stała i ścisła praca. 
       Już od najmłodszych lat wyrabia w sobie pewne poglądy na świat i bardzo rzadko je zmienia do ostatnich swoich dni, chociaż bywa przy tym jednostronny. Potrafi dużo wcześniej planować swoje zadania, aby mu się wszystko udało, jeżeli napotyka trudności, nie przeraża się, ale na spokojnie przeczekuje je i zaczyna wszystko od nowa. Nigdy nie zmienia raz obranego kierunku, chociażby miał przez to wiele nieprzyjemności. 
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,