Urodzeni 22 stycznia

      Osoba urodzona w tym dniu potrafi wykorzystywać swoje zdolności umysłowe w sposób użyteczny i zdrowy, interesuje się zagadnieniami o głębszym podłożu. Posiada liczne grono przyjaciół. 
      Są to ludzie poważni, chętnie podejmują studia, interesują się niezwykłymi wynalazkami. Trudno jest ich zrozumieć, gdyż ukrywają swoje prawdziwe zainteresowania, ponieważ otoczenie na tym etapie rozwoju, nie jest w stanie obiektywnie ich ocenić. Tylko niewielu z nich potrafiło przekazać swoje twórcze wartości, pozostali często pozostają w ukryciu. Zdarza się, że potrafi być kapryśnym egoistą, na którego nie można liczyć. Jednak mimo to hołduje on wyższym ideałom, ale nie zawsze wprowadza je w życie, gdyż nie do końca ufa ludziom. Pomimo tych mankamentów można powiedzieć, że jest to wierny, zdecydowany, cierpliwy człowiek, oraz okazuje dużą subtelność i zdolności filozoficzne. W dodatku jest wrażliwą osobą, która potrafi współczuć ludziom w potrzebie. Stały w uczuciach, posiada też niezwykłą intuicję, dzięki której potrafi przewidzieć wiele rzeczy. Osoby te, posiadają bardzo wielki potencjał i dobrze poprowadzone, potrafią go w pełni wykorzystać. 
      Jeśli chodzi o zdrowie tych ludzi, to ich organizm nie należy do najmocniejszych, mają oni problemy z krążeniem krwi. Szybko jednak dochodzą do siebie, zwłaszcza jeśli mają możność przebywania pośród piękna przyrody.           Nie zależy tym osobom specjalnie na związku małżeńskim, jednak jeśli już decyduje się na ślub, to później jest wiernym i godnym zaufania mężem lub żoną.  
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,