Urodzeni 19 stycznia

         Osoba urodzona w tym dniu jest dość barwną postacią, niezwykle oryginalna, nowatorska i tryskająca ciekawymi pomysłami, chociaż niekiedy zdarza się jej być trochę zaskakującą nieprzewidzianymi wymysłami, to i tak nie odstępuje od swych zasad.
         Działa zawsze na spokojnie i zanim podejmie decyzję, musi wszystko dokładnie przemyśleć. Jest to człowiek bardzo inteligentny, a jego przemyślenia zawsze są inne od pozostałych ludzi, dlatego otoczenie często traktuje go jak dziwaka. Jednak on jest całkowicie świadomy swych działań i doskonale orientuje się w swych zamierzeniach, dlatego w większości udaje mu się osiągnąć swoje cele. Dążąc do celu zawsze trzyma się ścisłych zasad, które sam też stosuje z swym życiu i dzięki temu osiąga powodzenie. Jest to również osoba, która posiada niezależny charakter, szczerze wierzy we własne możliwości i jest bardzo wytrwała. Lubi dalekie podróże i odkrycia, interesuje się też astronomią. Jego droga życiowa jest usiana mnóstwem ciekawych pomysłów, które z powodzeniem wciela w życie. 
         W tym dniu zazwyczaj rodzą się dwa typy ludzkiej osobowości: jeden całkowicie pochłonięty jest swymi ambicjami życiowymi, natomiast drugi, lubi rozmyślać, analizować i filozofować.
         Mężczyzna z tego dnia pragnie opiekować się innymi i ojcować, natomiast kobieta, pomimo, iż nie należy do słabych, lubi z wdziękiem i czułością pokazywać potrzebę męskiej pomocy. Ogólnie - w mężczyźnie przeważają ambicje, w kobiecie zaś - jest idealna umiejętność dostosowywania się do warunków i otoczenia. 
         Ta umiejętność nie pozwala jej na maksymalnym skupieniu się i rozwinięciu w sobie celu do którego mogłaby dążyć. Często z boku kobieta taka jest odbierana w ten sposób, że chce się wszystkim przypodobać, jednak rzeczywistość okazuje się całkowicie inna, gdyż ona chce tylko być akceptowana w towarzystwie i mieć szacunek. Nie szczędzi także wysiłków, aby poruszyć niebo i ziemię w celu zapewnienia kariery swemu mężowi, bratu, synowi, lub ojcu. Jeśli chodzi o sprawy miłosne, to interesuje się tymi mężczyznami z którymi związek jest w stanie zakończyć się małżeństwem. Gdy już zapewni szczęście swoim dzieciom, to wtedy chętnie zaczyna pomagać dzieciom swoich krewnych czy sąsiadów. Ponieważ miłość i małżeństwo odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu, to jej aktywność przede wszystkim właśnie zwrócona jest w tym kierunku. A dzięki swym zdolnościom dyplomatycznym potrafi z powodzeniem godzić zwaśnionych przyjaciół, lub układać im związki, usuwać wszelkie nieporozumienia, i łagodzić spory rodzinne.   
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,