Urodzeni 18 stycznia

                 Osoba urodzona w tym dniu jest ambitna, inteligentna i interesuje się historią. 
           Posiada rozwinięty umysł, potrafi jasno i logicznie myśleć, dlatego jeśli otrzyma odpowiednie wykształcenie, to może okazać się wybitnym i bardzo pożytecznym człowiekiem w społeczeństwie. Ich charakter nie jest zbytnio skomplikowany, jednak potrafią być niekiedy niemili, ale nigdy nie płytcy i powierzchowni. 
           Mimo, iż miewa humorki, to jest to osoba dobroduszna, uprzejma i nigdy nie udaje, zawsze mówi, to co myśli. To typowy tradycjonalista, który dba, aby w jego domu nie zabrakło akcentów narodowościowych, a do tego, bardzo interesuje się historią. Jest także zwolennikiem starożytności i często podejmuje studia w tym kierunku. Nie jest też pozbawiony materializmu i to w czystej postaci. Nie jest to jednak zły człowiek, ale często przez otoczenie bywa postrzegany jako osoba pozbawiona wdzięku i mało elegancka. Lubi podróże, dalekie spacery i sport. 
           Nie ma zbyt wielu przyjaciół, gdyż nie utrzymuje kontaktu z równymi sobie, woli zadawać się z osobami o wyższym statusie materialnym, lub woli opiekować się słabszymi. W miłości jest zaborczy i egoistyczny, nie rozumie, że miłość polega na wzajemnym zaufaniu i uczuciu. Nie odczuwa zazdrości, tylko gniew, że został czegoś pozbawiony, gdyż uważa, że niewierność jest zwyczajną kradzieżą. 
           Często w dzieciństwie  jest słaby i pozbawiony odporności. Pierwsze lata jego życia należą do najgorszych, gdyż wtedy nie radzi sobie z niczym i przytrafia mu się wszystko, co najgorsze. Gdy jednak ten okres życia przemija, to wtedy jego życie ulega radykalnej zmianie i wszystko zaczyna mu się układać, tak jak sobie tego życzy. W wieku dorosłym osiąga szczyt swej kariery, wtedy osiąga stabilizację, łagodnieje i zaczyna szukać przyjemnego dla siebie towarzystwa. 
          Podsumowując, życie tego człowieka zaczyna niezbyt ciekawie, ale za to okres średni i późniejszy należy do do niego i wtedy osiąga pełnię szczęścia. 
facebook.com/margoseila

  

Etykiety: , , , ,