Urodzeni 15 stycznia

           Osoba urodzona w tym dniu posiada mnóstwo ciekawych pomysłów na życie, przy czym jest bardzo wytrwała w ich realizacji i w efekcie jej wysiłki bardzo często przynoszą obfite żniwo.
         Jest to człowiek inteligentny, stały w swych dążeniach, zdolny, ma uporządkowane życie, pomaga innym i stara się być opanowany pod każdym względem. Jednak osoby z zewnątrz często go odbierają jako osobę nieprzystępną, a nawet pedantyczną, a to ze względu, że jest ostrożny i zamknięty w sobie. Nie lubi w ludziach ich skomplikowanej natury, bardziej ceni osoby, które są prostolinijne i budzą zaufanie. Często zabiega o to, aby inni go szanowali, cenili i okazywali zaufanie. Niestety, on sam jest całkowitą odwrotnością, jest bardzo nieufny i z trudem obdarza niektórych zaufaniem. Szczególną uwagę zwraca na stosunki towarzyskie, nie każdego obdarza swoją przyjaźnią, zazwyczaj na przyjaciela wybiera sobie osobę majętną i rozpoznawalną w tłumie. 
         Potrafi zapamiętać każdą znaczącą datę i rocznicę życia towarzyskiego, i zawsze bierze w niej udział. Nie ma najmniejszego problemu z zabawianiem gości, dlatego jest mile widziany na spotkaniach i także do niego chętnie przychodzą w odwiedziny. Darzy szacunkiem ludzi mających autorytet i władzę, chętnie też przebywa i bawi się w takim towarzystwie. Jest bardzo nieszczęśliwy, jeśli nie może wziąć udziału w takim przyjęciu, lub ma problem z zakupem ładnego, modnego i drogiego ubioru, gdyż lubi, aby otoczenie zwracało na niego uwagę. Poglądy tych ludzi zazwyczaj nie odbiegają od ogólnie przyjętych norm. 
         Ma ojcowski i nieco pouczający stosunek do ludzi, dlatego jeśli wybierze zawód nauczyciela, idealnie się w nim sprawdzi, gdyż uczniowie, których uczy nie mają problemu z przyswojeniem sobie wiedzy.
                Co mu grozi?
         Jedynym zagrożeniem, jakie może mu się przytrafić to trudności życiowe z powodu zaciągniętych długów. Ale i tak zawsze udaje mu się z nich wyjść obronną ręką.     
 facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,