Urodzeni 14 stycznia

              Osoba urodzona w tym dniu jest wrażliwa, sentymentalna i namiętna, często wykazuje zdolności w kierunku literackim lub artystycznym. 
             Z natury to człowiek miły o delikatnym i szlachetnym usposobieniu. Inteligentny i taktowny, chociaż niekiedy trzyma się ustalonych poglądów i ogólnie przyjętych wierzeń, to potrafi wszystko zrozumieć, oraz potrafi się idealnie koncentrować i logicznie myśleć. Często ci ludzie są obdarzeni zdolnościami twórczymi, literackimi, muzycznymi, oraz przejawiają też zdolności w kierunku mechaniki. Niektóre z tych osób chętnie pomagają potrzebującym i potrafią się poświęcić celom wyższym, nie mając większego problemu z dostosowaniem się do otoczenia i warunków. 
            W życiu jest bardzo ostrożny, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy finansowe czy też interesy. Bardzo dobrze sprawdza się na wysokich stanowiskach administracyjnych, oraz jako dyrektor dużych przedsiębiorstw. A dzięki swoim doskonałym zdolnościom dyplomatycznym potrafi robić dobre interesy. Mimo, iż nie okazuje tego na zewnątrz, jest bardzo uczuciowy i namiętny. 
                    Wada:
            Jego największą wadą jest jest jego nadmierna namiętność i uczuciowość, lubi się kochać i oddaje się temu z pasją. Ma problem z utrzymaniem swoich uczuć na wodzy, dlatego często dochodzi pomiędzy nim a jego partnerem do nieporozumień, co w efekcie niekorzystnie odbija się na jego zdrowiu. Ma dość mocny organizm, nawet z wiekiem staje się coraz silniejszy, ale jego częste wyskoki mogą doprowadzić go do cierpienia, a tym samym do utraty zdrowia.    
                    Co mu grozi?
           Dzięki nadmiernej uczuciowości, może okazać w życiu chwiejność, a nawet narazić się na różne nieprzyjemne sytuacje. Jeśli uda się takiej osobie znaleźć dla siebie silnego partnera, który potrafi pokierować jego życiem, wówczas nie będzie miał żadnych problemów zdrowotnych. 
           Podsumowując, osoba taka nie lubi być ograniczana, ale w życiu posiada wyjątkowego pecha, którego może z powodzeniem zlikwidować, tylko musi chcieć, a ona często poddaje się w milczeniu swemu losowi. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,