Urodzeni 12 stycznia

        Osoba urodzona w tym dniu jest delikatna, błyskotliwa, a efekty jej pracy mogą być zadziwiające dla otoczenia.  
        Każdy zawód, któremu się poświęci, przyniesie mu powodzenie i bogactwo. Jego wysokie aspiracje życiowe pozwalają mu zawierać intratne umowy i kontrakty, oraz kierować dużymi przedsiębiorstwami. Interesuje się literaturą, nauką i sztuką stosowaną, posiada także uzdolnienia w tych kierunkach. 
        Nie powinien się zbytnio rozdrabniać i chwytać się każdej pracy, najlepiej gdyby się skupił na pracach czysto praktycznych np. handel, przemysł, wówczas może osiągnąć wspaniałe rezultaty. Niektóre jednostki dzięki uduchowieniu, mogą osiągnąć wysoki poziom twórczy lub duchowy. Jest to także człowiek postępowy i nie boi się reform, dzięki temu rzuca się na głęboką wodę i zawsze z każdego przedsięwzięcia wychodzi zwycięsko. 
                    Na co choruje?
        Najczęściej dopadają ich dolegliwości fizyczne powstające z depresji i melancholii, oraz problemy typowo związane z układem trawiennym. Najlepszym lekarstwem dla nich wówczas będzie zwiększenie zaufania w stosunku do ludzi, nadzieja i wesołe towarzystwo. Jeżeli jednak ulegnie depresji, to wówczas zamiast faszerować się lekami, to lepiej zrobi, jeśli zmieni pracę i otoczenie, a wówczas z pewnością znów uwierzy we własne możliwości. 
        Są to osoby bardzo pracowite, dlatego często udzielają w życiu społecznym, oraz piastują stanowiska państwowe, gdyż potrafią idealnie łagodzić antagonizmy społeczne. Zdają sobie sprawę z tego, że w dużych aglomeracjach przeważają głosy większości, dlatego dzięki swojemu urokowi i darowi przekonywania potrafią osiągnąć wiele. Chętnie również opiekują się innymi i udzielają im cennych wskazówek. 
        Dość trudno jest rozbudzić w nich entuzjazm, ale jeżeli się to uda, to wówczas nie może się zatrzymać, tylko prze do przodu i zdobywa coraz więcej, osiągając zwycięstwo. Dzięki temu zostaje dostrzeżony i doceniony przez ogół i zdobywa wysokie stanowiska, ogólne uznanie i pochwały.    
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,