Urodzeni 09 stycznia

       Osoba urodzona w tym dniu jest niezwykle subtelna, lubi to, co inne i unikalne, posiada zdolności artystyczne, sama jest uwodzicielska i kusząca.
       Z natury jest osobą o podwójnych skłonnościach zarówno w kierunku dobra jak i zła, dlatego często przeżywa podwójnie, w zależności od sytuacji. Dla jednych może wydawać się osobą poważną, dystyngowaną, umiejącą się pięknie wypowiadać, a dla innych, może okazać się człowiekiem niezdecydowanym, nie potrafiącym się wypowiadać, nie umiejącym się zachować. Jest to właśnie spowodowane jej podwójną naturą i nigdy nie można stwierdzić, która z tych osobowości z nami się spotyka. Podobnie odnosi się to do ich dążeń materialnych, gdzie z jednej strony zwracają oni szczególną uwagę na pieniądze, a z drugiej, jest im to obojętne, czy uda im się osiągnąć wysoki status materialny, czy też nie. 
               Wady:
       Jego największą, a zarazem najbardziej denerwującą wadą jest to, że nie jest osobą szczerą i nigdy nie przyznaje się do winy, nawet przed samym sobą. W dodatku, jak mu się coś nie podoba, czy jest niezgodne z jego zamysłem, to nigdy niczego nie poprze, choćby to nawet było dla niego dobre. 
       Z niebywałą satysfakcją przeciwstawia się ogólnie przyjętym normom, a ludzi, którzy są łagodni i dobrzy, nie umie znieść. Także podczas wspólnych zakupów potrafi być, albo bardzo skąpy, albo niezwykle rozrzutny. Takie zachowania są często uzależnione od jego fantazji, humoru i innych niezależnych sytuacji. Kiedy jest w dobrym nastroju, wówczas jest miły i niezwykle hojny, można od niego wtedy wiele wyciągnąć, ale jeżeli czymś się zdenerwuje i jest zły, to wówczas potrafi wszystko wywrócić do góry nogami i nic, ani nikt, nie jest w stanie go zadowolić. A żeby jeszcze móc dokuczyć, to potrafi być tak skąpym, że nie da nawet na jedzenie. 
              Co mu grozi?
       Jego zbyt kłótliwa i agresywna natura może doprowadzić go do ogromnych problemów i trudności w życiu.   
facebook.com/margoseila

Etykiety: , , , ,