Urodzeni 07 stycznia

         Osoba urodzona w tym dniu za wszelką cenę pragnie być niezależna od innych i wiele wskazuje na to, że jest w stanie to osiągnąć.
        Najlepiej sprawdza się jako właściciel, bądź dyrektor naczelny, dużego przedsiębiorstwa lub banku, wówczas jego status materialny radykalnie wzrasta. Jeśli jednak nie uda mu się zajść tak wysoko, to też całkiem nieźle sobie radzi na niższym stanowisku, ale tak potrafi się przymilać, że zarabia całkiem nieźle. Zna swoją wartość, dlatego tak łatwo nie daje się zepchnąć na dalsze tory. 
        Niezależnie od zajmowanej pozycji i tak jego celem nadrzędnym jest uzyskanie niezależności, i w wyniku swoich działań, które realizuje powoli, zazwyczaj udaje mu się osiągnąć zamierzony wcześniej zamiar. Zdarza się, że nie wszystkie działania przebiegają zgodnie z jego wytycznymi, niekiedy niektóre z nich wymagają od niego odważnych posunięć, które nie zawsze podobają się innym, ale on i tak sobie niewiele z tego robi.
              Wady:
        Największą jego wadą jest przerost ambicji, który jest w jego przypadku źródłem nieustannego niepokoju, i nie pozwala mu na osiągnięcie pełni szczęścia w swoim życiu. 
        Jest to człowiek aktywny i często osobom postronnym wydaje się, że ciągle jest z czegoś niezadowolony, co nie jest prawdą. Niezmiernie łatwo przychodzi mu dostosowywanie się do danej okoliczności i nie ma z tym najmniejszego problemu, staje się wtedy miły i pomocny. Za wszelką cenę pragnie jednak osiągnąć jak najwyższy status materialny , dlatego często kariera może przesłonić mu ważne aspekty życia, których później może żałować. Zdarza mu się, że w pogoni za zyskiem może dojść do takiej sytuacji, że zacznie wykorzystywać ludzi słabych, bądź takich, którym się w życiu nie powiodło. Nie można o nim powiedzieć, że brak mu skrupułów, czy jest okrutny, gdyż są to zachowania, nad którymi zwyczajnie nie panuje. Zazwyczaj cieszy się z tego, że ktoś jest od niego słabszy i może to wykorzystać dla osiągnięcia swoich celów. 
       Nie posiada ani zbyt wielu przyjaciół, ani też wrogów, często w życiu jest samotny. W swych zapatrywaniach jest bardzo konserwatywny, ale brakuje mu nieraz życia i wesołości.  
facebook.com/margoseila  


Etykiety: , , , ,