Urodzeni 06 stycznia

     Osoba urodzona w tym dniu jest poważna i nadzwyczaj wyrozumiała, nie ma najmniejszego problemu, aby przystosować się do otoczenia.
         Jest zawsze uprzejma w stosunku do wszystkich, sympatyczna i potrafi każdemu zaufać. W życiu może liczyć na wyjątkowe szczęście, dlatego często można go spotkać pośród wybitnych osób. Posiada wielu przyjaciół i znajomych, gdyż jego urokowi nie potrafi się nikt oprzeć, nawet jego wrogowie, gdy poznają bliżej jego osobę, nie potrafią się na nią dłużej gniewać. 
         Życie bierze serio, uważa, że nie należy ze wszystkiego sobie żartować, jest też zwolennikiem tradycji i wysoko ceni sobie szacunek, okazywany sobie wzajemnie. Często odnosi się do historii, co nie oznacza, że nie rozumie problemów obecnego świata. Interesuje się prawem oraz zależy mu na szczęściu i dobrobycie całego społeczeństwa.
         Bez problemu może zająć się wykonywaniem planów i projektów zakrojonych na wysoką skalę, gdyż posiada w tym kierunku odpowiednie predyspozycje. Chętnie też podejmuje się prac, które przyniosą mu określone korzyści materialne, natomiast prace, które nie przewidują określonej wartości materialnej, odrzuca.  
                O co powinien się troszczyć?
         Powinien zwracać szczególną uwagę na rzeczy realne, przyziemne, a nie zajmować się rzeczami nierealnymi.
                Jak wychować dziecko?
         Dobrze byłoby, aby rodzice postawili na kształcenie go w kierunku handlowym, aby zbierało praktyczne doświadczenia życiowe. 
         Kobiety urodzone dzisiaj są niezwykle wrażliwe i zmysłowe, a do tego wykazują zdolności do robienia dobrych interesów, są też wspaniałymi gospodyniami, bardzo starannymi i oszczędnymi. Potrafią dom tak urządzić, że zazdroszczą jej tego wszyscy wokół. Lubią być otoczone pięknymi dekoracjami i ozdobami, a interesują się drogimi kamieniami i biżuterią.
         Ogólnie, należy powiedzieć, że ludzie urodzeni w tym dniu to wyjątkowi szczęściarze, gdyż wszystko w życiu układa się po ich myśli. Jednie mogą doznać małych przykrości ze strony najbliższej rodziny.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,