Urodzeni 04 stycznia

         Osoba urodzona w tym dniu jest nieodporna na wdzięk osób płci przeciwnej, pragnie również w stosunku do siebie uznania i szacunku.
         Jest to typ człowieka podekscytowanego, gwałtownego, ale także ambitnego, który jak już coś robi, to jego działanie ma szeroki zakres i wydźwięk. Często krytykuje dotychczasowe wartości, obyczaje, a to dlatego, że pragnie polemiki i ustosunkowania się innych na pewne kwestie. Posiada też skłonność do prowadzenia życia pełnego przygód i hazardu, ale nie jest wojowniczo nastawiony do życia. Jeśli widzi w jakimś przedsięwzięciu korzyści majątkowe, to nie może się oprzeć i ryzykuje.
        Wykazuje również zdolności artystyczne i nie potrafi obojętnie przejść obok widoku osoby płci przeciwnej. Już w młodości interesują go drobne flirciki i chętnie umawia się na randki, to typ raczej podrywacza. Jest niezwykle staranny i zawsze służy pomocą. Wielką wagę przywiązuje do wszelkich ceremonii i występów, gdyż sam lubi występować i chce, aby traktowano go z szacunkiem.           Nie należy jednak do osób zbyt wspaniałomyślnych, ani hojnych, ale jedno trzeba mu przyznać, jest człowiekiem sprawiedliwym, zdecydowanym, potrafi być też dowcipny i szarmancki. Do najczęściej dopadających ich chorób należą: przeziębienie, reumatyzm i problemy z trawieniem.
              Czego powinien unikać?
        Nie potrafi ukryć, że pragnie od innych szacunku i poważania, i tak się zachowuje, jakby chciał to od innych usłyszeć i doznać. Jest to słabość, której powinien się jak najprędzej pozbyć, gdyż wcześniej czy później, może przynieść mu rozczarowanie i straty.
              Wady:
        Najczęstszymi jego wadami są: ciągłe niezadowolenie, zarozumiałość i tchórzliwość. Często skupiony na wykonaniu projektu, zapomina o idei przewodniej swej pracy i później gubi się w szczegółach. 
        Ma tendencję do zajmowania się nie tylko swoimi, ale także cudzymi sprawami miłosnymi i jest to silniejsze od niego. Osoby te należą do tzw. "demonów seksu", gdzie w obecności osoby płci przeciwnej zaczyna się zachowywać nienaturalnie, dostaje tzw. "małpiego rozumu". Aby ukryć swoje zażenowanie i wstyd stara się być wtedy dowcipny, błyskotliwy, ale nie zawsze mu się to jednak udaje.  
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,