Urodzeni 02 stycznia

           Osoba urodzona w tym dniu należy do ostrożnych dyplomatów, największym jej pragnieniem jest umiejętność wcielenia swoich pragnień i ideałów w życie. 
        Są to ludzie, którym bez problemu można w pełni zaufać i z pewnością nikt się na nich nie zawiedzie. Z natury są oni poważni i niezachwiani w swych poglądach. Nic nie robią pochopnie, muszą wcześniej sobie wszystko dokładnie przemyśleć, aby podjąć jakąś wiążącą decyzję. Dyskretni i taktowni, a przy tym skryci, potrafią także dochować tajemnicy, i to nie tylko własnych, ale i cudzych.         Nie przepada za pochlebstwami, gdyż uważa, że często są one nieszczere, ale w głębi serca, jest wrażliwy na ocenę, zwłaszcza swojej pracy. Nie lubi także uzewnętrzniać swoich emocji, jest to człowiek raczej zamknięty w sobie i polegający wyłącznie na swoich możliwościach. Niezbyt często zajmuje wysokie stanowiska, a jeśli mu się to uda, wówczas zostaje w pełni obdarzony zaufaniem innych. Najczęściej piastuje stanowiska urzędnicze, chociaż niezbyt prestiżowe.          Są to osoby z mnóstwem ciekawych pomysłów i marzeń, jednak nie zawsze udaje im się je zrealizować. Dość często napadają go stany depresyjne, dlatego najlepszym wyjściem dla nich, okazuje się systematyczna i spokojna praca.
               O co powinni się oni troszczyć?
       Przede wszystkim powinni starać się rozmawiać z ludźmi, wymieniać się poglądami, a nie tkwić w swoim świecie. Mimo, iż dążą oni z wielkim poświęceniem do zrealizowania swoich celów, to poprzez to, że nie potrafią obiektywnie ocenić pracy i zaangażowania innych, często źle oceniają pomoc i pracę ludzi, którzy chcą im pomóc. 
              Do czego powinni dążyć?
       Powinni bliżej przyjrzeć się swojemu dosyć trudnemu charakterowi, poznać swoje mocne i słabe strony, i starać się pracować nad ich wzmocnieniem.Jeśli uda mu się to osiągnąć, wówczas z pewnością zajdzie dużo wyżej. 
       W życiu nie powinien ciągle oglądać się za siebie i porównywać tego co już było, minęło z tym, co jest obecnie. Pewnych rzeczy nie daje się cofnąć, ani naprawić, dlatego warto zostawić przeszłość za sobą i skupić się nad teraźniejszością, i przyszłością. Nie powinien także zamartwiać się problemami finansowymi, gdyż ma on tendencję do ich przezwyciężania, ale sam musi do tego dojść. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,