Urodzeni 31 grudnia

     Osoba urodzona w tym dniu jest precyzyjna, pedantyczna i wytrwała w dążeniach, a dzięki poparciu osób wyżej stojących, jest w stanie zajść bardzo wysoko.
     Jest to człowiek bardzo wrażliwy, a jego nerwy są ciągle napięte. W pełni świadomy odpowiedzialności, jaką niesie za sobą zajmowanie każdego stanowiska, zwłaszcza na wyższym szczeblu. 
     Kiedy w życiu nie może piastować wysokiego stanowiska i nie jest w stanie nic w tym kierunku zrobić, aby je nawet wywalczyć, to wówczas czuje się ograniczony, brakuje mu niezależności i wolności decyzji, a po pewnym czasie staje się milczący, kapryśny i pesymistycznie patrzy na świat. 
     Są to jednak wyjątki, gdyż ludzie urodzeni dzisiaj zazwyczaj osiągają bardzo wysokie pozycje społeczne, prestiż i uznanie.
               Czego powinni się strzec?
     Nie powinni być zanadto zarozumiali, gdyż ta negatywna cecha może doprowadzić ich do zguby, powodując upadek moralny i niekiedy fizyczny. 
     W swych dążeniach są bardzo ambitni, starają się zdobywać doświadczenie i pragną dowiedzieć się jak najwięcej, aby móc zrealizować swoje cele. Niestety, często życie rzuca im kłody pod nogi i nie szczędzi rozczarowań, dlatego powinni oni uważać na wszystko, co się wokół nich dzieje, wyciągać trafne wnioski i słuchać rad osób bardziej doświadczonych. Wówczas z pewnością unikną wielu przykrości i niedomówień. Dobrze byłoby, aby nauczyli się cierpliwości i z pokorą w niektórych sytuacjach, czekali na swoją kolej. Gwałtowne wejścia, wcale nie pomogą im osiągnąć tytułów i zaszczytów.
              Do czego powinien dążyć?
     Musi nauczyć się pokory i przytłumić napady gniewu, wtedy jego życie ulegnie radykalnej zmianie na lepsze. W zasadzie, zdobycie wielkiego majątku i uznania w społeczeństwie jest uzależnione często od jego charakteru. 
     Posiada też zdolności w kierunku literackim i artystycznym, chociaż, jeżeli wybierze zawód związany z rolnictwem, czy produkcją, może wiele zyskać. Często okazuje się, że potrafi dość dobrze planować, gdyż w niektórych swoich przedsięwzięciach, on zyskuje, a inni tracą. 
     Mimo, niezbytniego dbania o swoje zdrowie i kondycję, ma silny organizm i potrafi dożyć sędziwego wieku.  
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,