Urodzeni 30 grudnia

            Osoba urodzona w tym dniu jest inteligentna, sprytna i bardzo pomysłowa, bardzo zręcznie potrafi wyprowadzić innych w pole.
           Jest to człowiek poważny, w dodatku obdarzony dużymi możliwościami rozwoju. Z jednej strony jest spokojny, cierpliwy i skoncentrowany na tym, co robi, a z drugiej strony, potrafi być bardzo uparty i nieobiektywny. Jeśli musi bywać w towarzystwie, to tylko wśród osób wielkich i wspaniałych, gdyż z natury to typowy odludek, który chętnie izoluje się od ludzi. Najchętniej lubi przebywać we własnym towarzystwie pośród własnych myśli. Do życia podchodzi dość obojętnie, ale jedno można mu przyznać, jest zawsze zadowolony z siebie. Pomimo tego, jego poczucie szczęścia i radości nie jest zbyt wielkie. 
          Posiada także wyjątkowe zdolności detektywistyczne, przed jego krytycznym i przenikliwym umysłem nic nie daje się ukryć. Mimo, iż jest odludkiem, to jednak w głębi serca pragnie, aby go wszyscy wokół podziwiali, cenili, i nawet niekiedy sam nie zdaje sobie z tego sprawy. 
          Niepotrzebnie przesiaduje po nocach, ciężko pracując, gdyż tym samym osłabia swój organizm i ściąga na siebie różne choroby. Kojący wpływ na jego organizm i samopoczucie mają samotne medytacje, dlatego powinien jak najczęściej to robić. Z pewnością wówczas rozwinie swój umysł w pełni, a dzięki temu zwiększy w sobie zdolności dyplomatyczne, wytrwałość i inteligencję.
         Kobieta urodzona tego dnia potrafi być wspaniałą panią domu, praktyczną i oszczędną. Zna się także na interesach, a w towarzystwie daje sobie z powodzeniem radę. Jest także bardzo rozsądną osobą. 
         Ludzie z tego dnia nieczęsto wstępują w związek małżeński z osobami starszymi od siebie, lub rozwiedzionymi. Pragną oni osiągnąć w życiu jakiś wyższy cel, ale te dążenie jest niezwykle dobrze przemyślane pod każdym względem. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,