Urodzeni 29 grudnia

               Osoba urodzona w tym dniu ma silny charakter i działa w zdecydowany sposób. Ma wiele ciekawych i nowatorskich pomysłów do zaoferowania, często można ją zobaczyć zamyśloną, co nie oznacza, że nie wie, co w danym momencie się wokół niej dzieje. 
         Z natury jest osobą przebojową, która nie boi się ryzyka ani konsekwencji wynikających ze źle podjętej decyzji. Wytrwale dąży do zajęcia jak najwyższego stanowiska i nie przebiera w środkach, aby ten cel osiągnąć, w dodatku potrafi być przy tym despotyczna, co często daje się odczuć w jej życiu rodzinnym. Lubi pracować, zwłaszcza z ludźmi starszymi, gdyż uważa, że posiadają oni większą wiedzę i doświadczenie, niż młodsi. 
        Ma wysokie ambicje i mierzy także wysoko, gdyż uważa, że jak spadać, to z wysokiego stołka. W swych działaniach nie widać u niej słabości, zawsze wie co robić, gdyż jest osobą zdecydowaną i pewną siebie. W kontaktach z tymi osobami od razu wyczuwa się egoizm, dlatego często są one narażone na różne przykrości. Wówczas jest ona rozczarowana, że ludzie jej nie rozumieją i pragnie zemsty w stosunku do tych, którzy zawiedli jej zaufanie. 
        Trudno jest także takiego człowieka rozszyfrować, gdyż nigdy nie daje po sobie poznać o czym myśli, dodatkowo bywa też kapryśny i lubi się przechwalać, ale mimo to jest zdolny i pomysłowy. Jego największą zaletą jest cierpliwość, wytrwałość, ostrożność, oszczędność, wiara w siebie, wierność, uczciwość i sprawiedliwość.
             Wady:
        Osoby, które przejawiają nadmierny egoizm nie zawsze osiągają w życiu rozwój i nie mogą też osiągnąć zamierzonego celu. 
             Co im grozi?
        Poprzez niewłaściwe zachowania w stosunku do innych może spowodować niezdrową rywalizację, wrogość współpracowników i pozostać w życiu samotnym.
        Najlepszym zawodem dla tych osób będzie zawód związany z handlem, przemysłem lub sprawami materialnymi. W sferze interesów doskonale się czuje i potrafi osiągać rewelacyjne wyniki.  
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,