Urodzeni 25 grudnia

    Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo oszczędna, ale potrafi być też przebiegła i interesowna, w dodatku posiada zdolności dyplomatyczne.
      Jest to człowiek delikatny, łagodny, poważny, zawsze przezorny i przewidujący, a przy tym z uporem, choć powoli dążący do określonego celu. Potrafi żyć skromnie, pomimo, iż nie narzeka na brak gotówki. Dzięki swemu naturalnemu zachowaniu i prostoty potrafi osiągać doskonałe rezultaty w życiu. 
      Z natury są to osoby ambitne i chętnie układają sobie plany na przyszłość, które są optymistyczne i zakładające pewny zysk. Potrafi on również przyciągać do siebie innych, chociaż sam skrywa skrzętnie swoje uczucia. Nie znosi pocałunków, ani okazywania uczuć na zewnątrz, zwłaszcza w obecności obcych, uważa, że takie rzeczy należy robić w domu, i to z osobami, które się kocha. Szczególne uzdolnienia wykazuje w kierunku prawa i działalności państwowej, w tej dziedzinie bardzo dobrze się sprawdza. 
     W tym dniu często rodzą się jak gdyby dwa typy ludzkiej osobowości. Jedna osobowość, to typ ciężko pracujący, który bierze na siebie wszystkie obowiązki i potrafi zwalczyć wszelkie trudności, natomiast drugi typ – woli nie obciążać się zanadto, chyba, że musi coś zrobić, aby otrzymać wysokie stanowisko.
             Czego powinni się wystrzegać?
     Aby w swych dążeniach do celu, nie byli nadmiernie skryci i przesadnie ostrożni, gdyż wcale im to nie pomoże, a wręcz przeciwnie – może zaszkodzić. Posiadają oni bardzo silny i odporny organizm, i jeśli zachorują, bardzo szybko wracają do zdrowia. W dodatku żyją długo i są szczęśliwi.
     Ogólnie, dzięki swoim zdolnościom i odporności na trudy, są to osoby, które będą w swym życiu podziwiane i zostaną dostrzeżone przez otoczenie. 

facebook.com/margoseila


 

Etykiety: , , , ,