Urodzeni 24 grudnia

         Osoba urodzona w tym dniu zawsze dotrzymuje raz danego słowa i nigdy nie łamie obietnic, jednak może mieć problem z osiągnięciem wszystkich swoich marzeń.
       Bez problemu potrafi zachować się w każdej sytuacji, jeśli potrzeba to z wesołą osobą jest wesoła, a ze smutną – smutna i współczująca. Jest ona bardzo delikatna i subtelna, potrafi być też uczuciowa i niezwykle zmysłowa. W głowie tych ludzi rodzi się mnóstwo ciekawych pomysłów i wynalazków. Są oni odpowiedzialni i uczciwi, ale zamknięci w sobie, natomiast wykazują się ogromną troską o swoje interesy i sprawy finansowe. Nie można im także zarzucić, że nie dotrzymują swoich zobowiązań. 
      Życie takiego człowieka jego jest pełne akcji i zwrotów, jednak zawsze trzeba mu przyznać, że w każdą sprawę angażuje się niemal całym sobą. Jeśli chodzi o małżeństwo, nie spieszy się z jego zawarciem. Największe powodzenie osiągnie w zawodzie, który będzie wymagał od niego staranności, powolności, oraz rozwagi, czyli np. budownictwo, rolnictwo, itp.
           Co mu grozi?
      Niebezpieczeństwa spowodowane przez jego przyjaciół i niepowodzenia w działaniach życiowych. Jego współpracownicy często okazują się niesolidni, a wówczas rezultaty jego pracy, mało widoczne. 
     Jego organizm jest dość mocny, a z wiekiem staje się coraz bardziej odporny. Jeśli już zapada na jakieś choroby, to są one spowodowane jego skłonnościami do depresji, jaka często go dopada. Dlatego też osoby te powinny starać się przezwyciężyć swoje ponure stany i nie poddawać się tak łatwo, gdyż zagraża to ich zdrowiu i karierze.
           Jak wychować dziecko?
     Dzieci te są bardzo wrażliwe i łatwo ulegają wpływowi otoczenia. Dlatego rodzice powinni starać, aby nie przebywały one w towarzystwie ludzi niemiłych, niesympatycznych, gdyż mogą od tych osób nabyć złe zachowania i nawyki. Często dzieci te posiadają naturalną skłonność do arogancji i wyniosłości, dlatego powinno się uczyć ich samoopanowania i skromności, i to od jak najwcześniejszych lat, bo im później, tym mniejszy efekt.   
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,