Urodzeni 23 grudnia

       Osoba urodzona w tym dniu jest inteligentna i sprytna, a jednocześnie bardzo rozsądna, potrafi idealnie dostosować się do każdej sytuacji życiowej.
      Wkłada wiele wysiłku w swym dążeniu do celu, pragnie, aby wszystko zostało jak najlepiej zrobione, i aby nikt nie mógł się do tego przyczepić. Niezwykle rzeczowa, realistycznie patrząca na świat, spokojna, opanowana, musi mieć wszystko poukładane według określonych reguł, uważa, że wszystko co robi, wykonuje najlepiej i zawsze jest przekonana o trafności swych decyzji, i ich możliwości wykonawczych. 
      Nie są to ludzie zbyt towarzyscy i posiadają niewielu przyjaciół, często można ich spotkać spacerujących, czy pracujących w samotności. Mimo to, nie pałają chęcią poszerzania kręgu znajomych, wolą skupić się na osiągnięciu swojego przedsięwzięcia, aby móc wznieść się na wyżyny. 
      Dzięki samozaparciu, wytrwałości i umiejętnego dostosowania się do danej sytuacji, bardzo często realizują swe zamierzenia i faktycznie osiągają szczyty kariery.
              Zalety tych osób.
      To niezwykła umiejętność maksymalnego koncentrowania się na wykonywanej pracy i umiejętność realizowania swych pragnień i zamierzeń.
              O co powinni się troszczyć?
      Taka silna koncentracja może być przyczyną późniejszego niezadowolenia, a tym samym doprowadzić ich do melancholii. Dlatego ludzie ci powinni z tym walczyć, aby nie popaść w nadmierną depresję.
      Najczęstszymi chorobami, jakie dotykają te osoby to niestrawność i duża skłonność do depresji. Może także ich organizm niedomagać ze zwyczajnego przepracowania. Ponieważ ludzie ci dążą do perfekcji w tym, co robią, to często nie zdają sobie sprawy z sił własnego organizmu i przeceniają jego wytrzymałość.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,