Urodzeni 22 grudnia

         Osoba urodzona w tym dniu jest obrotna i pomysłowa, a do tego inteligentna i polegająca tylko na sobie.
       Jest to zwolennik mądrości i jasności umysłu, niestrudzony, jeśli chodzi o ciągłe zdobywanie wiedzy, oraz dążenie do własnego rozwoju umysłowego. Doskonały mówca i pedagog, potrafi zachowywać się i wyrażać swoje opinie, stosownie do sytuacji. W pracy jest rzetelny i wytrwały, zwłaszcza jeśli pracuje dla siebie samego, natomiast pracując dla innych, ma problemy ze skupieniem się i rzetelnym jej wykonaniu. 
       Posiada przenikliwy umysł i stawia sobie wysoką poprzeczkę w życiu, nie zwraca jednak uwagi na rady swoich przyjaciół, polega wyłącznie na swoim doświadczeniu. Ma wysokie aspiracje i dąży do zdobycia władzy. Jego pamięć jest doskonała, a rozmowy tak umiejętnie prowadzi, aby inni byli pod jego wrażeniem. Bardzo nie lubi, gdy obcy wtrącają się w jego życie, gdyż on sam tego nie robi. Jest osobą przedsiębiorczą, zwłaszcza jeśli chodzi o handel, przemysł lub sztukę, wykazuje również zainteresowania w kierunku rolnictwa, górnictwa, oraz odkryć archeologicznych. 
       Często zdarza mu się, że ma w życiu jakąś misję do wypełnienia, wówczas izoluje się od ludzi, działa na uboczu i przez to jest niezrozumiany przez otoczenie. Mimo, iż jego życie jest pełne trudności i wysiłku, to jednak doskonale sobie ze wszystkim radzi i bez problemu osiąga swój cel. 
       Kobieta z 22 grudnia jest impulsywna i nieco nerwowa, ale za to przedsiębiorcza i pracowita, o jasnym i nowatorskim spojrzeniu na niektóre sprawy, lubi podróżować i chętnie zmienia miejsca zamieszkania. Mimo, iż z natury jest raczej cholerykiem i przejawia tendencje do ciągłego niezadowolenia i agresji, to i tak posiada dobre serce, każdemu pragnie pomóc, nie może patrzeć na cierpienie innych i jest bardzo inteligentna. Jej wadą jest zazdrość, do której przenigdy się nie przyzna. Niemalże do późnej starości cieszy się dobrym zdrowiem, dopiero u schyłku życia może jej doskwierać reumatyzm. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,