Urodzeni 20 grudnia

      Osoba urodzona w tym dniu jest wytrwała w swych dążeniach do celu, sprawiedliwa i bardzo lubiana przez znajomych i współpracowników.
     Jest to człowiek cierpliwy, stały w swych poglądach, wszystkie zadania, jakie ma do wykonania, wydają mu się łatwe, a wszelkie trudności życiowe, zupełnie naturalne, dlatego nie cofa się przed ciężką pracą i wysiłkiem.   
     Z natury jest bardzo wrażliwym i sentymentalnym człowiekiem o romantycznym usposobieniu. Dzięki temu, że jest opanowany i potrafi pokonać swoje lęki, to wyostrza się w nim intuicja i potrafi wiele przewidzieć, bądź ominąć. Kiedy zostaje poproszony o rozstrzygnięcie jakiejś kwestii czy problemu, to zamiast kombinować, jak temu zaradzić, to niekiedy lepiej zrobi, jak nie będzie się odzywał i zanadto angażował, gdyż nie jest w stanie wszystkim dogodzić. Ewentualnie może doradzić się swojej intuicji, która być może, podpowie mu gotowe rozwiązanie. Ma również bardzo silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości i gdy widzi, że komuś dzieje się krzywda, natychmiast, często nawet bez zastanowienia, próbuje jej pomóc. Niestety, w tym zapędzie niesienia pomocy, niekiedy nie zauważa, że mimowolnie wyrządza komuś krzywdę i kiedy to do niego dociera, jest już za późno.
               Gdzie mu się powiedzie?
     Przede wszystkim na stanowiskach państwowych lub religijnych, gdyż stworzony jest do tego, aby zajmować się sprawami szczytnymi i wielkiej wagi. 
     Nie posiada on zbyt wielu przyjaciół, jednak tych, których ma, są mu bardzo życzliwi i zawsze może liczyć na ich pomoc. Dzięki swej nieugiętości i cierpliwości, często w życiu osiąga to co chce. Może się zdarzyć, że początkowo będzie miał problemy finansowe, ale to minie, a wówczas spełnią się jego marzenia i wszystkie cele zostaną zrealizowane.     
facebook.com/margoseila 

  

Etykiety: , , , ,