Urodzeni 18 grudnia

         Osoba urodzona w tym dniu jest wrażliwa, inteligentna, sprytna o ustalonym poglądzie na życie i nie lubiąca niejasnych sytuacji.
       Nie można jej nie lubić, gdyż jest osobą bardzo towarzyską i serdeczną. Wszędzie jej pełno i każdy chętnie lubi przebywać w jej towarzystwie. Z natury jest uprzejma i sympatyczna, przyciąga do siebie przyjaciół, ale tylko niewielu z nich, zna prawdziwe jej oblicze. W przyjaźni jest wierna i stała, nigdy pierwsza jej nie zerwie. 
       W małżeństwie mężczyźni nie zawsze są szczęśliwi, gdyż w wyborze żony kierują się głównie względami intelektualnymi, natomiast  nie zwracają uwagi na charakter i pochodzenie kobiety. Jednak, jeżeli znajdzie on dla siebie kobietę odpowiednią, która go będzie rozumiała, kochała i obdarzy zaufaniem, wówczas staje się on wielbicielem swej żony, który będzie jej we wszystkim ustępował, poświęcał dla niej i sam dzięki udanemu związkowi osiągnie własny rozwój. 
       Ludzie ci z osobami płci przeciwnej łatwo się zaprzyjaźniają, a później z właściwym sobie pośpiechem, zaręczają się. Gdy jednak przekonują się o zbyt dużych różnicach charakteru, bardzo szybko zrywają zaręczyny i opuszczają swych partnerów. Przez to, że są osobami szczerymi i otwartymi, nie cierpią wprost kłamstwa oraz wszelkich fałszywych sytuacji. 
       Zarówno kobieta jak i mężczyzna z dnia dzisiejszego, nie lubią być ograniczani, bardzo wysoko cenią sobie wolność i to w każdej dziedzinie życia.
              Wady:
       Nie zawsze do końca potrafi zatroszczyć się o swój rozwój i to nie tylko duchowy. Niczym się nie przejmuje, nie robi sobie także wyrzutów sumienia i nie ma sobie nic do zarzucenia, w większości przypadków, zgadza się na wszystko. Tam, gdzie jego osoba wchodzi w grę, pragnie, aby wszystko inne przełożyć na dalszy plan.
             Zalety:
       Potrafi być również duszą towarzystwa, wrażliwy na wszelką krzywdę ludzką, serdeczny, potrafi okazać się dobrocią wobec innych. Chociaż nie lubi się kłócić, to jeśli chodzi o dobro drugiego człowieka, potrafi walczyć o pokrzywdzonych.       
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,