Urodzeni 17 grudnia

        Osoba urodzona w tym dniu jest wesoła i chętna do pomocy swoim bliskim.
      Posiada silny i wyniosły charakter, dzięki temu potrafi przezwyciężyć wiele problemów i zawiłości życiowych, których jej los nie szczędzi. Jest człowiekiem dosyć pracowitym i z ochotą wykonuje wiele rzeczy, wykazuje przy tym zdolności umysłowe i posiada wszechstronne zainteresowania. Łatwo zaprzyjaźnia się z innymi i potrafi od nich przejąć to, co najlepsze. Nie należy także do osób nadmiernie wygadanych, czy też rzucających się w oczy, jeśli coś miałoby pójść nie tak, to woli się nie odzywać, aby później nie mieć jakichś problemów.
      Spośród osób urodzonych w tym dniu, można z łatwością wyodrębnić dwa typy osobowości, z których jeden jest niespokojny, szorstki, roztargniony, zdekoncentrowany, szukający szczęścia w nadarzających się okazjach, nawet w hazardzie, potrafiący w jednej chwili postawić wszystko, łącznie ze swoim dobytkiem, na jedną kartę. 
      Druga osobowość jest wielkim przeciwieństwem pierwszej, i tutaj osoby te są powszechnie lubiane za swą dobroć, własne zdanie, sprawiedliwość, a przede wszystkim, za nieprzekupność. Przyjaciele takiego człowieka zajmują zazwyczaj wysokie stanowiska i są dla niego podporą i zawsze służą mu pomocą.
          Wady:
      Nadmierne eksponowanie własnego erotyzmu, niepotrzebne rozpraszanie swych sił na inne rzeczy, wcale nie związane z tym, co trzeba, oraz natura buntownicza. Nie zwracanie uwagi na skutki swych czynów i nadmierne uganianie się za mrzonkami.
          Do czego powinien dążyć?
      Do powściągliwości i większej rozwagi przy podejmowaniu ważnych decyzji, oraz do nie naśladowania innych, tylko do wyrażania własnych zdań. Osoby te także nie powinny zmieniać pracy i dziewczyn jak rękawiczek, gdyż trwanie przy swoim, więcej przyniesie im korzyści, niż strat. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,