Urodzeni 16 grudnia

            Osoba urodzona w tym dniu jest impulsywna i ruchliwa, lubi zmiany i może się okazać, że sama dla siebie stanowi zagrożenie.
          Potrafi swój czas spędzać bardzo aktywnie i to na świeżym powietrzu. Przedsiębiorcza z mnóstwem ciekawych planów i pomysłów na życie. Jest osobą wysportowaną, gdyż uprawia czynnie sport, a do tego, to także okaz zdrowia. Z natury są to ludzie gwałtowni, porywczy, często określa się ich, że są w „gorącej wodzie kąpani”. Przez to popełniają trochę błędów, ale od wielkich błędów życiowych strzeże ich bardzo silnie rozwinięta intuicja. Dzięki swej aktywności i obrotności w życiu, osiągają sukces. W małżeństwie też układa im się dobrze. W sprawach finansowych wykazują doskonałą orientację, dzięki której osiągają powodzenie materialne, więc nie narzekają na brak pieniędzy. Kiedy już raz określą swój cel życiowy, dążą do niego i nie zbaczają z raz obranego toru. Niektóre z tych osób działają pod wpływem emocji i zwracają uwagę na mało znaczące szczegóły, co w efekcie końcowym zmniejsza ich powodzenie na sukces. 
          Kobiety z tego dnia wychodzą zazwyczaj dwa razy za mąż, albo tkwią w tych związkach dość długo, zanim jednak zorientują się, że to nie to.
                 Co im grozi?
         Wskutek napięcia nerwowego sami dla siebie stają się wrogami i często wówczas żyją w osamotnieniu.
                Czego powinni się wystrzegać?
         Kokietowania i uwodzenia innych, gdyż z tego powodu mogą spotkać ich liczne nieprzyjemności, lub nieporozumienia. Również stosunki rodzinne nie są u nich udane, gdyż często z rodziną są w konflikcie. Nie powinni oni także zabierać się za projekty, które nie rokują nadziei, gdyż pomimo ich wyidealizowanych wyobrażeń, i tak nie będą w stanie ich dokończyć.
         Jeśli chodzi o problemy ze zdrowiem, to najczęstszą ich przyczyną może być przepracowanie lub nerwowy tryb pracy i życia. Najlepszą kuracją dla nich będzie uprawianie sportu.  
facebook.com/margoseila 

 

Etykiety: , , , ,