Urodzeni 15 grudnia

           Osoba urodzona w tym dniu jest ufna i kochająca, interesuje się wszystkim, co się wokół niej dzieje.
         Jej życie przebiega w ciągłym ruchu i napięciu, dlatego potrzebuje ona przestrzeni do działania i miejsca dla poszerzania swej twórczości. Aby jednak móc tego dokonać, potrzebuje słuchaczy, którzy chętnie będą słuchać jej teorii. Ludzie ci szerzą swoje idee, jednocześnie pragnąc wcielić je w życie i chcą, aby otoczenie ich podziwiało. 
         Osoby te często się zakochują i nie wstydzą się okazywać swoich uczuć na zewnątrz. Choroby się ich nie trzymają, dlatego dożywają sędziwego wieku, zachowując przy tym aktywność i jasność umysłu. Jeżeli jednak zdarza im się zachorować, to będą to problemy związane z płucami lub na tle nerwowym. Pomimo swej nadmiernej ruchliwości i aktywności, potrafią oni wypoczywać i zregenerować swój organizm. Ich sen jest zazwyczaj głęboki, ale w razie zagrożenia potrafią natychmiast się obudzić. Kiedy jednak życie wymaga od nich nadmiernego wysiłku, wówczas często kończy się to wyczerpaniem fizycznym i psychicznym. 
         Zarówno we wspólnej pracy i małżeństwie najwyższe wyniki mogą osiągnąć wiążąc się z ludźmi urodzonymi w dniach: od 22 lipca do 23 sierpnia, oraz od 20 marca do 21 kwietnia.
               Czego powinien się wystrzegać?
         Poprzez swą nieostrożność i eksponowanie uczuć na zewnątrz, może zostać zraniony w miłości. Zdarza mu się niekiedy źle ulokować swoje uczucia, wówczas obraża się na drugą osobę i staje się odludkiem. Natomiast w związkach powinien unikać zazdrości, gdyż spowoduje ona u tych osób cierpienie fizyczne, doprowadzając ich do choroby, lub do nieprzewidzianych gwałtownych posunięć z ich strony.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,