Urodzeni 14 grudnia

      Osoba urodzona w tym dniu jest oryginalna i ekstrawagancka, a do tego bardzo samodzielna, dąży do zdobycia popularności.
      Nie uznaje ustalonych praw społecznych, ale dąży do realizacji swoich dziwnych niekiedy, pomysłów, zdaje sobie przy tym sprawę, co chce osiągnąć. Pragnie także, aby jej marzenia zostały za wszelką cenę wcielone w życie. W stosunku do innych ludzi jest bardzo życzliwa, ale gdy widzi jakąś niesprawiedliwość, natychmiast reaguje i staje po stronie poszkodowanych.  Jest osobą inteligentną z głową pełną przeróżnych ciekawych pomysłów i projektów, potrafi widzieć dalej i głębiej, jednak trudno jej nazwać swoje wizje. 
      To człowiek, który nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, a w dodatku nie lubiący wszelkiego typu ograniczeń, to tzw. „niebieski ptak”. Potrafi także wywoływać spory i kłótnie, gdyż z upodobaniem maniaka uwielbia przeciwstawiać się ogólnie przyjętym zasadom i temu, co w danym momencie innych ludzi porusza. Niezwykle łatwo takiego człowieka obrazić, zwłaszcza tym, że nie akceptuje się jego silnego pragnienia bycia popularnym.
              Co mu grozi?
      Przez to, że zajmuje się wszystkim, tylko nie sobą, nie potrafi sam siebie poznać dogłębnie i zrozumieć swojej natury, a przez to, rozdrabnia się w swych działaniach, zamiast skupić się na wykonaniu jednego dobrze.
              Czego powinien się wystrzegać?
      Aby jego błyskotliwa kariera nie zakończyła się fiaskiem. Także jego niezdecydowanie może spowodować, że stanie się w swych działaniach powolny i niedbały.  
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,