Urodzeni 12 grudnia

              Osoba urodzona w tym dniu jest dobrym patriotą i obywatelem swojego kraju, posiada zasady, których stara się nie łamać, a w dodatku jest utalentowana i życzliwie odnosi się do wszystkich ludzi.
          Uwielbia to co piękne, estetyczne i kształtne. Przebywanie na łonie przyrody daje jej wytchnienie i energię do życia. Nie lubi być ograniczana, gdyż z natury jest człowiekiem aktywnym i przebojowym, nigdy się nie poddaje. Wie, że może zdobyć dobre stanowisko i władzę, dlatego z uporem maniaka do tego dąży. Nigdy nie cofa się przed żadnym wyzwaniem, a w skrajnych przypadkach potrafi zachować zimną krew i podjąć szybką decyzję, potrafi także wydawać rozkazy z dobrym tego skutkiem. 
          Nie boi się zabierać głosu i chętnie przemawia na wszelkich zgromadzeniach publicznych, a możliwość argumentowania i dowodzenia sprawia jej wielką przyjemność. Najlepiej sprawdzi się w zawodzie prawnika, dziennikarza, literata bądź może zostać wykładowcą na uczelni i wykładać filozofię, historię bądź religię. Wybierając zawód nauczyciela powinna taka osoba pamiętać, że więcej osiągnie ucząc starszych, niż młodszych. 
          Pragnie również pomagać osobom potrzebującym i wspierać cierpiących, z pewnością jest człowiekiem postępu i dobroci. Kiedy już raz zainteresuje się sprawami społecznymi, nie porzuca ich z dnia na dzień, gdyż zdaje sobie sprawę, że krzywda ludzka nigdy się nie kończy, a ona zawsze będzie potrzebna.
                Wady:
          Zazwyczaj sama podejmuje decyzje nie zważając na zdanie innych, a w dodatku potrafi być kłótliwa i mieć ostry język.
Mimo to jest to człowiek, który cieszy się ogólnym uznaniem i szacunkiem. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,