Urodzeni 11 grudnia

      Osoba urodzona w tym dniu ma dość skomplikowany charakter, a przy tym jest uzdolniona artystycznie, zwłaszcza w kierunku muzycznym, i lubi to, co jest piękne i ma „duszę”.
     Nienawidzi kłamstwa i się nim brzydzi, ceni sobie sprawiedliwość, oraz stara się nie popadać w konflikty, gdyż z natury jest człowiekiem ugodowym. Przy tym jest bardzo pracowita, ma głowę pełną świetnych pomysłów i potrafi dawać sobie radę w życiu, nie ma dla niej sytuacji nie do przejścia. Jeśli jest to mężczyzna, to kobiety za nim szaleją i obdarzają go przyjaźnią.
     Niezmiernie wysoko, osoby te cenią sobie niezależność i prostotę, dlatego są w stanie wiele poświęcić, aby to mieć i nie zważają na poniesione straty. Jest przy tym człowiekiem serdecznym, ale nieufnym, może się jednak zdarzyć, że przebywając z osobami niezbyt sympatycznymi, sam staje się nieprzyjemny. Poprzez swoją skomplikowaną naturę nie wszyscy potrafią go zrozumieć. Z jednej strony jest marzycielem, dość często zmieniającym swe poglądy, w dodatku – tchórzliwym i strachliwym, a z drugiej strony – w niektórych sytuacjach, potrafi być odważny i nie boi się niczego. 
     Jest też trochę takim wizjonerem, który widzi przyszłość i potrafi zinterpretować niektóre przekazy, jednak ta zdolność jest niezrozumiana przez otaczających go ludzi. Zawsze jednakże wierzy w człowieka i jest pełen nadziei, że będzie lepiej, przez to, nie zawsze potrafi odróżnić fikcję od rzeczywistości. Zdarza mu się, że mówi to, co myśli, co zazwyczaj nie podoba się jego otoczeniu, gdyż ludzie nie lubią, gdy im się mówi prawdę w oczy. Gdy coś robi, to wykonuje swą pracę z zaangażowaniem i poświęceniem.
           Wady:
     Kiedy nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami, wówczas kumuluje się w nim nerwowość i drażliwość, a wówczas, niekorzystnie odbija się to na jego zdrowiu.
           Czego powinien się wystrzegać?
     Są to osoby przeżywające wszystko bardzo silnie i gwałtownie, przez co mają później problemy w życiu uczuciowym i bardzo cierpią z tego powodu.    
facebook.com/margoseila 

  

Etykiety: , , , ,