Urodzeni 06 grudnia

              Osoba urodzona w tym dniu pasjonuje się sportem i uwielbia ćwiczyć, zwłaszcza na świeżym powietrzu, lubi aktywnie spędzać czas.
           Jest ona inteligentna, mądra, pracowita, potrafi ciężko pracować, aby zrealizować swoje życiowe projekty. Interesuje się literaturą i historią, posiada wyrafinowany smak i wysoką kulturę osobistą, jest dobroduszna i życzliwie nastawiona w stosunku do ludzi, chętnie też spełnia ich prośby. Żyje dzięki aktywności, gdyż to ona ją nakręca i pobudza do działania. Chętnie pobiera naukę od innych, ale także ciągnie ją do książek. Zdarza się, że ulega nagłym atakom pesymizmu i zmienności, niepewności, jednak dość szybko ten stan jej mija. 
           Z natury są to osoby optymistyczne, jednak, tak jak każdemu, zdarzają się chwile słabości i zwątpienia. Niezwykle łatwo przychodzi im zawieranie nowych znajomości, interesują się oni sprawami innych, z radością i nadzieją spoglądają w przyszłość, starają się żyć na luzie. 
           Sport to ich drugie życie, uwielbiają wręcz aktywny tryb życia, jednak powinni oni być ostrożni uprawiając niektóre dyscypliny sportowe. Żyją oni zazwyczaj dość długo i raczej choroby ich się nie czepiają. Ewentualnie, jedyną chorobą związaną z nadmiernym ich wysiłkiem podczas uprawiania sportu, mogą być problemy z płucami, np. astma. Ale i na to jest sposób, gdyż ćwicząc na świeżym powietrzu bardzo szybko mogą się jej pozbyć. Mają bardzo dobrą pamięć, długo wszystko pamiętają, ale nie wykorzystują tych informacji do niecnych celów. Pracują gorliwie, dzięki czemu osiągają zamierzony sukces. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,