Urodzeni 05 grudnia

           Osoba urodzona w tym dniu dąży do osiągnięcia czegoś wielkiego w życiu, toteż jej życie wypełniają przedsięwzięcia pełne ryzyka.
         Bardzo ceni sobie wolność i niezależność, nie lubi, gdy ktoś jej mówi, co ma robić. Posiada szerokie horyzonty myślowe, dlatego ludzi, którzy ją ograniczają, bądź nie pozwalają na rozwinięcie skrzydeł, nie lubi. Nie jest jej celem wynoszenie czegoś do góry, ale nie cierpi, gdy coś wartościowego dostaje się w niepowołane ręce, i nie zostaje należycie wykorzystane. 
         Są to ludzie, którzy wierzą w siebie i swoje możliwości, oraz uważają, że mogą tylko i wyłącznie polegać na sobie. Patrząc z boku, może się wydawać, że osoby te mają klapki na oczach i jak już sobie obiorą jakiś cel, to trudno ich od tego odwieść. Jednak trudno tak do końca powiedzieć, jaki to człowiek, gdyż ludzie ci są dość zmienni. 
        Posiada on godną pozazdroszczenia intuicję, dzięki której potrafi bardzo wiele przewidzieć. Dlatego, gdy wykonując jakieś zadanie zawierzy tylko sobie, to zawsze mu się wszystko uda, ale jeśli posłucha rad innych, najczęściej źle na tym wychodzi. Zawsze jest on czymś zajęty, więc raczej się nie nudzi, potrafi także dochować tajemnicy i nigdy nie zdradza sekretów. Prowadzi aktywny tryb życia w którym narażony jest na liczne wzloty i upadki. Mimo wielu przygód i aktywnego trybu życia, żyje w większości z dala od ludzi.
               Czego powinien się wystrzegać?
        Powinien dążyć, aby warunki życiowe nie wpływały ujemnie na jego życie i nie zawężały mu obiektywnego spojrzenia na sprawy. Może także grozić mu pozbawienie wolności ze względu na niektóre przewinienia.
               Wada:
        Największą jego wadą jest to, że twierdzi on, że prawdą jest tylko to, w co on sam wierzy.
              Jak wychować takie dziecko?
        Dziecko urodzona w dniu dzisiejszym jest niezmiernie energiczne, dociekliwe, interesuje się wszystkim wokół i ciągle zadręcza dorosłych pytaniami. Dlatego, mimo, iż nie zawsze dorośli mają czas, to jednak powinni odpowiadać na te pytania i to w sposób oczywisty. Jeżeli takie dziecko zauważy, że zostało okłamane, to wówczas te osoby tracą u niego autorytet. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,