Urodzeni 04 grudnia

         Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo aktywna, do tego zmysłowa i zniewalająca, tolerancyjna dla innych, i niezwykle wyrozumiała.
       Z natury jest odważną osóbką, w dodatku niezmiernie ambitną, ceniącą sobie niezależność,i bardzo atrakcyjną. Zawsze chętnie broni demokracji i nie potrafi przejść obojętnie obok cierpienia ludzkiego, i nie pomóc innym w obronie ich poglądów. Dzięki temu zostaje wielokrotnie osobą znaną i cenioną, chociaż jej język bywa cięty i nie zawsze potrafi nad nim zapanować. Lubi prowadzić dyskusje, które znacznie różnią się od zdania ogółu. Posiada talent artystyczny i może z powodzeniem odnieść sukces w tym zakresie. 
       Jest to człowiek niezwykle wrażliwy, impulsywny, potrafiący współczuć innym i dąży do osiągnięcia wolności.
            Wady:
       Jego największą wadą jest wpadanie w gniew i skłonność do przesady. Potrafi być bardzo drażliwy, co niekiedy irytuje innych. Inną jego wadą, jest pożądanie i często dąży do zaspokojenia tej żądzy.
            Co im grozi?
       W pogoni za uciechami życia, może mu się przytrafić jakiś mały wypadek, lub może zostać narażony na inne niebezpieczeństwa, czy przykrości domowe.
            Czego powinni się wystrzegać?
       Aby przystopował w uganianiu się za płcią przeciwną, gdyż w tej pogoni może on zapomnieć o trwałych związkach i nie zdążyć założyć własnej rodziny.
Niekiedy osoby urodzone tego dnia, albo żyją w związku otwartym, albo zawierają małżeństwa, i to nie jedno.
       Kto urodził się dzisiaj jest osobą bardzo łagodną, szlachetną i wielkoduszną, przyjacielsko nastawiony jest do całej ludzkości, i niezmiernie łatwo nawiązuje kontakty, i się zaprzyjaźnia prawie z każdym. Często prowadzi on beztroski i lekki tryb życia. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,