Urodzeni 03 grudnia

              Osoba urodzona w tym dniu ma liczne grono przyjaciół i pragnie kierować innymi ludźmi. 
         Bycie pod jego nadzorem jest bardzo przyjemne, gdyż nie jest to osoba, która nęka swoich podwładnych. Nie lubi jednak, gdy podwładni stają się za bardzo samodzielni, wówczas czuje się niepotrzebny i pokrzywdzony, często wówczas odsuwa się od ludzi i przeżywa to w samotności. Długo jednak się nie dąsa, gdyż nie potrafi zbytnio żyć bez towarzystwa, dlatego szuka okazji do nowych kontaktów. Swoje zamierzenia i cele potrafi przeprowadzić w sposób niezwykle przebiegły, łącząc dyplomację ze stałością w poglądach. Rządząc innymi ludźmi lub wywierając na nich wpływ, wykazuje przy tym dość znaczną rezerwę.
                 Wady:
         Zdarza mu się niekiedy bycie zarozumiałym, robiąc przy tym z małych rzeczy wielki hałas, staje się wówczas nerwowy, potrafi nawet zmienić przyjaciół.
                 Czego powinien się wystrzegać?
         Niektóre jego projekty mogą narazić go na różne nieprzyjemności lub niebezpieczeństwa.
                 Do czego powinien dążyć?
         Nie powinien zbyt pochopnie powiększać liczby swoich przyjaciół, gdyż niektóre osoby, którym proponuje przyjaźń, mogą źle odczytać jego intencje.
         Ludzie ci są tak zapracowani, że często brakuje im czasu wolnego i spokoju, dlatego powinni nieco przystopować. Zanim zdecydują się na następny krok wżyciu, najpierw powinni to przemyśleć, czy warto podjąć ryzyko, czy nie lepiej będzie sobie to odpuścić. Muszą też zdawać sobie sprawę, że ich wysiłki mogą zostać niedocenione przez społeczeństwo i nagrody nie będzie. Jedyną nagrodą jaką mogą sobie dać, to wewnętrzny spokój i szczęście, dzięki którym mogą liczyć na beztroskie życie. 
         W miłości natomiast, powinni przejąć większą inicjatywę, gdyż osoby zainteresowane nimi, boją się podejść i zaproponować randkę, dlatego często sami muszą rozglądać się wokół i szukać tej jednej osoby na całe życie. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,