Urodzeni 29 listopada

          Osoba urodzona w tym dniu pragnie poznać wszystko dokładnie, aby móc później to wnikliwie przeanalizować.
          Są to ludzie o niezwykłej aktywności umysłowej, zastanawiają się nad każdym wydarzeniem, jakie uda im się zaobserwować, pragną wszystko dokładnie przeanalizować, aby następnie doprowadzić to do jak najprostszej postaci, która nadaje się do wykorzystania. 
           Nie sprawia im większego problemu nawiązywanie znajomości nawet z przygodnymi osobami, postrzegany jest przez nich jako człowiek im przyjazny, a to dlatego, że wykazują żywe zainteresowanie ich życiem, przeszłością i wykształceniem. Gdy uda im się dojść z sobą do ładu, a otoczenie nie stawia im zbytnich przeszkód w rozwoju, wówczas szybko dojrzewają i pną się w górę, stając się jednocześnie ośrodkiem pomocy i oświaty dla innych. 
           Są to bardzo zgodne osoby, bezkonfliktowe, dlatego często ich przeciwnicy przekonują się do nich i zostają ich przyjaciółmi. Mimo, iż są to osoby ruchliwe, lubiące długie spacery na świeżym powietrzu i wysiłek fizyczny, to nie narzekają na siedzący tryb pracy. 
                 Co im grozi?
           To, że w trakcie uprawiania sportu mogą doznać licznych kontuzji lub ulec wypadkowi. 
                 Czego powinni się wystrzegać?
           Aby przez brak wytycznych podczas realizowania zadań i własnemu zadufaniu, nie rozdrabniać się na szczegóły, a skupić się raczej na całościowym wykonaniu przedsięwzięcia. Przyniesie im to wówczas więcej korzyści, a zapobiegnie startom.
           Kobiety natomiast są wspaniałymi gospodyniami oraz wspaniałymi żonami i pełnymi miłości matkami. Zdarza się, że w swoim życiu mają dwóch mężów lub partnerów. Jednak nigdy nie tracą nadziei, są pełne miłości i posiadają niezwykle wrażliwą duszę.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,