Urodzeni 28 listopada

                Osoby urodzona w tym dniu posiada podzielną uwagę i potrafi wykonywać kilka rzeczy jednocześnie.
             Są to bardzo pogodni ludzie o wesołym usposobieniu, tryskają humorem, aż do końca swych dni. Zawsze i wszędzie zachowują się bardzo kulturalnie i uprzejmie, jedynie w stosunku do swych wrogów potrafią być nieprzyjemni, lub wyzywający. Do życia podchodzą z entuzjazmem, pełni nadziei, chociaż czasami zdarza się im być wybuchowymi zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Nie sprawia im także problemu realizowanie kilku projektów naraz, czy zmiana zawodu. 
             Wykazują też pewne skłonności do podróżowania, zmieniania miejsc zamieszkania, a nawet odkrywania rzeczy nieznanych lub tworzenia wynalazków.
                      Co im grozi?
             Że mogą być wykorzystywani przez innych ludzi i wskutek tego nie będą mogli osiągnąć uznania, ani powodzenia. Można nawet skłonić się do stwierdzenia, że są to osoby trochę próżne, które lubią być hołubione i często gonią za nierealnymi celami życiowymi, niepotrzebnie się rozpraszając, lub narażając na straty.
                      Wady:
             Niektóre z tych osób nie chcą wiązać się sakramentem małżeńskim, chcą za wszelką cenę zachować wolność. Kobiety próbują naśladować mężczyzn i starają się też do nich upodobnić zarówno poprzez zachowanie, jak i ubiór, czy mówienie. 
             Jednak zarówno kobiety jak i mężczyźni, nie są zbytnio wylewni, raczej są mrukliwi, niemili, a nawet egoistyczni. Nie wykazują też poczucia sympatii i lojalności, żyją chwilą teraźniejszą, nie myślą o przeszłości, ani nie zawracają sobie głowy przyszłością.  
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,