Urodzeni 27 listopada

             Osoba urodzona w tym dniu, w życiu zazwyczaj kieruje się intuicją i dobrze na tym wychodzi.
          Jest to człowiek zdecydowany, nieustępliwy, zdarza się, że potrafi być nieprzyjemny w stosunku do niektórych osób, bardzo nie lubi, gdy podważa się jego zadnie czy autorytet, lub stosuje się wobec niego jakieś ograniczenia. Często wzoruje się na autorytetach, próbując je naśladować, dzięki czemu potrafi załatwić dla siebie wysokie stanowisko. Niezwykle silnie wyczuwa wszystkie bodźce, które wokół niego się znajdują. Typowym zachowaniem dla tych ludzi jest drażliwość i silne napięcie nerwowe, co powoduje u nich przewrażliwienie i tendencję do niezdyscyplinowania. 
          Z natury jednak, jest to człowiek otwarty, niekiedy, aż za bardzo. Mimo to, potrafi być także osobą sentymentalną, wrażliwą, a nawet płaczliwą. Jest osobą wszechstronną, łatwo się uczy i potrafi znaleźć się w każdej niemalże sytuacji. Jak zawiera związek małżeński, to zazwyczaj jeden na całe życie, a partnerów wybierają sobie takich, aby podzielali ich poglądy i zasady. Niestety, nie zawsze się im to udaje, bardzo często właśnie na tym podłożu dochodzi do licznych pomyłek, gdzie okazuje się, że to wcale nie było wielkie uczucie. Mimo to, starają się, aby druga połówka była w tym związku szczęśliwa. Nie zawsze to im jednak się udaje, gdyż miłość traktują jak przyjaźń i chcą, aby panowały w niej partnerskie relacje.
          Mężczyzna w miłości chce, aby wszystko było jasne i logiczne, co nie zawsze dobrze odbierane jest przez kobiety. Także kobieta w miłości narażona jest na takie same niebezpieczeństwa jak mężczyzna, gdyż jej otwarty, jasny i koleżeński stosunek do płci odmiennej, zostaje często źle rozumiany. We wzajemnych relacjach damsko – męskich, to właśnie częściej mężczyźni biorą przyjaźń za miłość, a miłość za przyjaźń.   
facebook.com/margoseila 


      

Etykiety: , , , ,