Urodzeni 26 listopada

                Osoba urodzona w tym dniu jest energiczna, dynamiczna i operatywna, nie potrafi usiedzieć dłużej w jednym miejscu, lubi być niezależną od innych, a do tego jest bardzo towarzyska, posiadająca 
dar dostosowywania się do otoczenia i sytuacji.
          Nie lubi niepotrzebnie narażać się na ewentualne ryzyko, ale zawsze jest gotowa do podjęcia wyzwania. Jest to człowiek twardo stąpający po ziemi, aczkolwiek zawsze zachowuje pewien dystans i ostrożność, nie jest zbyt wylewny, raczej jest to osoba zamknięta i skryta, jednak doskonale przygotowana na wszelkie ewentualności. Zawsze stara się postępować zgodnie z prawem, nie toleruje niesprawiedliwości i ma umysł otwarty na wszelkie nowości. Kiedy już raz coś sobie postanowi, to stara się wykonać to do końca. Nie unika niebezpieczeństwa czy trudnych decyzji, ale też nie wdaje się w niepotrzebne ryzyko. W swoim życiu zalicza zarówno wzloty jak i upadki, ale nade wszystko ceni sobie niezależność. 
          Zdrowie jej raczej dopisuje, ale może cierpieć z powodu nadmiernego przepracowania lub nadmiernej aktywności fizycznej. Niepotrzebnie podejmuje się wielu projektów, czy zamiarów jednocześnie, gdyż później ma problem z rozgraniczeniem ważności wykonania zadania, co może spowodować, że nie wszystko do końca pójdzie zgodnie z jej planem. Jest osobą ruchliwą, bardzo szybko się przemieszcza, dużo podróżuje, dlatego powinna zwracać uwagę, aby się nie przegrzewać i tym samym nie wystawiać na przeziębienie, zwłaszcza w młodym wieku. Również nadmierne uprawianie sportów może spowodować u tych ludzi kontuzje, lub nadmierną eksploatację fizyczną organizmu.  
          Ogólnie są to osoby wyjątkowo silne, potrafią przetrwać nawet najtrudniejsze próby w swoim życiu. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,