Urodzeni 25 listopada

            Osoba urodzona w tym dniu nie znosi wszelkiej niesprawiedliwości w życiu, zarówno swoim, jak i u innych.
         Jest człowiekiem bardzo kontaktowym i nie wyobraża sobie życia bez rozmowy z ludźmi, a nawet przyrodą, na której łonie uwielbia przebywać. Kontakty z innymi są mu niezbędne do wymiany własnych poglądów, oraz do rozszerzania swego horyzontu myślowego. W trakcie rozmów próbuje przekonać się, na ile wartościowe są jego poglądy, oraz czy można je przeforsować, czy też może lepiej niektóre z nich, odrzucić. Nigdy też nie neguje światopoglądu innych, wysoko ceni sobie zdanie każdego i jeśli nawet danej osobie uda się nakłonić go do przystania na poglądy, których dotychczas nie uznawał, to bez problemu je przyjmuje, i się z nimi zgadza. 
         Ogólnie są to osoby bardzo lubiane, gdyż zawsze cenią sobie zdanie innych i nikogo nie wyśmiewają, nawet, jeśli to zdanie wydaje im się radykalnie odmienne. Człowiek ten posiada dodatkowo zdolności w kierunku artystycznym, jest miłośnikiem sztuk pięknych, bardzo dobrze spisuje się jako architekt lub inżynier. Z natury są to osoby niezwykle sprawiedliwe, które cenią sobie prawdę, natomiast bardzo negatywnie i ostro reagują na wszelkie rodzaje nieuczciwości ludzkiej. Nie potrafią oni patrzeć spokojnie na cierpienia innych ludzi, a ich naturalnym odruchem jest chęć ulżenia poszkodowanym, i to zarówno w sensie materialnym, jak i duchowym. Dość często ta ich pomoc i szlachetność nie zostają doceniane i część z osób poszkodowanych odpłaca im niewdzięcznością. Sprawia im to ogromną przykrość i cierpienie. 
         Patrząc im w oczy, każdy stwierdza, że są one pełne wyrazu i dobroci, a to dlatego, że są to ludzie dobroduszni i przyjacielscy. Jednak, kiedy zostają naruszone ich prawa moralne, czy też zasady, wówczas potrafią z niezwykłą charyzmą walczyć o swoje.    
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,