Urodzeni 23 listopada

         Osoba urodzona w tym dniu odznacza się dużą intuicją i niezmiernie trudno wywieść ją w pole.
       Inteligentna, błyskotliwa, utalentowana, niezwykle wrażliwa i subtelna, z łatwością potrafi przejrzeć niemalże na wylot, wszelką zmowę i podstęp, dlatego też sprawdzi się w zawodzie detektywa, czy policjanta. Jest to nietypowa indywidualistka, która wyznaczywszy sobie cel, mimo, że odległy, nigdy nie traci go z oczu, wierząc święcie, że w końcu go dosięgnie. 
       Pomimo, że ideały takiego człowieka są szczytne i wysokie, to zawsze dąży do nich sumiennie i wytrwale. Nie tylko sam się rozwija bezustannie i prze naprzód, ale również chętnie pomaga innym w ich rozwoju. Aktywny, lubi uprawiać różnego rodzaju sporty, sprawiedliwy i często bywa osobą bardzo religijną.
                    Czego powinien się wystrzegać?
       Nie powinien zabierać się do wszelkich działań, które będą dla niego zbędne, bezużyteczne, nie dające, zarówno obecnie ani w przyszłości, realnych rezultatów.
                    Wada:
       Największą ich wadą jest to, że współdziałanie z innymi określa na zasadzie własnych kaprysów i chęci, a powinien raczej wziąć pod uwagę efekt i rozwagę. Dlatego rezultaty takiego współdziałania nie będą raczej pomyślne i lepiej na nie liczyć. Jednakże jego niezależność, obiektywizm oraz szczerość, przyniosą mu wiele pozytywnych momentów w życiu, które będą dla niego ukojeniem w jego przejściach i trudnościach.
      Osoby te często także przynajmniej dwa razy zawierają związki  małżeńskie. Także ich osobowość bywa podwójna, ale zawsze może liczyć na wsparcie ludzi dość wysoko postawionych. Te osoby czeka długie i prawie bez chorób, życie. Lubią oni często zmieniać miejsca zamieszkania, co bywa również powiązane z wykonywanym zawodem. 
      Tylko w pierwszej połowie życia czekają na tych ludzi trudności i niepowodzenia, już w drugiej połowie, ich życie ulegnie radykalnej zmianie i to na lepsze. 
facebook.com/margoseila 


   

Etykiety: , , , ,