Urodzeni 22 listopada

           Osoba urodzona w tym dniu jest sprytna i bardzo przebiegła, a jej zainteresowania skłaniają się w kierunku militariów.
         Zdecydowana, energiczna, o wszechstronnym umyśle, nie ma większego problemu z nauką i to zarówno z książek, jak i bezpośrednio z życia. Jej największym pragnieniem jest bycie na szczycie i nie szczędzi wysiłków, aby tam się znaleźć. Nie należy do osób strachliwych, podejmie każde wyzwanie, nawet najtrudniejsze, które będzie wymagało od niej ogromnego wysiłku, zarówno umysłowego, jak i fizycznego. Nie znosi być naciskana z zewnątrz i jeśli coś musi wykonać pod czyjeś dyktando, to zrobi to, ale tylko wówczas, gdy stwierdzi, że się jej to opłaca, w przeciwnym razie nie podejmie się niczego, gdyż sama jest sobie panem i władcą. Pragnie być zauważoną i docenioną, dlatego kiedy omijają ją pochwały, wówczas staje się osobą nieprzyjemną i niezadowoloną, i często to okazuje. 
         Tak potrafi zmanipulować ludzi, że jest w stanie wyciągnąć z innych ważne informacje lub sekrety, które wykorzystuje dla osiągnięcia sukcesu i nie bardzo interesuje się tym, że ktoś z tego powodu może mieć nieprzyjemności.
         Atutem tych osób jest to, że potrafią opanowywać i kontrolować swoje emocje pod każdym względem. Dzięki temu mają oni możliwość uniknięcia wpadek i dojścia do upragnionego celu. Pomimo tego, swoim urokiem osobistym, potrafią przyciągać innych niczym magnez i osiągnąć w życiu powodzenie. Te zdolne i błyskotliwe osoby są ciągle zajęte, niezwykle trudno przychodzi im zachować bierność i rozwijać cierpliwość.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,