Urodzeni 17 listopada

             Osoba urodzona tego dnia jest zafascynowana własnym wyglądem i bardzo dba o siebie, dlatego nie znosi krytyki własnej osoby.
          Zawsze dąży do poznania całej prawdy, a przy tym potrafi mieć krytyczne i podejrzliwe spojrzenie na daną sprawę. Z charakteru, te osoby są do wszystkiego nastawione wojowniczo i dzięki temu, mają siłę, aby przeciwstawić się wszystkiemu, co dla nich jest nieodpowiednie. Są przy tym dumne, wolne, swobodne, a do tego bardzo pracowite. W dodatku nie potrafią oprzeć się urokowi płci przeciwnej. Same też są osobami uwodzicielskimi, seksownymi, potrafiącymi bardzo szybko się zakochać i równie szybko się odkochać. Często bywają postrzegane jako poszukiwacze przygód miłosnych.
          Mają przewrotny i podstępny charakter, dlatego często potrafią wykorzystać zarówno sytuację, jak i osobę dla własnych korzyści.
                 Co im grozi?
          Dzięki swej nieobliczalności, grożą im różne wypadki, przykre zdarzenia, lub nawet walka. Może też zdarzyć się, że to, co osiągnęli ciężką pracą, przez swą głupotę, będą musieli oddać z powrotem. 
          Są to ludzie o niezwykle elastycznej psychice i o dużej tężyźnie fizycznej, dlatego nie mają problemów natury fizycznej i psychicznej, zawsze w każdej sytuacji potrafią zachować zimną krew. Jeśli uznają, że coś przyniesie im korzyści materialne, to potrafią się poświęcić i wykonać pracę jak najlepiej. 
          Posiadają wysokie mniemanie o sobie i są bardzo łase na wszelkie pochlebstwa, dlatego z ludźmi, którzy im schlebiają, żyją zawsze w zgodzie. Chętnie pozwalają wszystkim się adorować i fascynować nimi. Niezmiernie szybko się obrażają, dlatego często trudno z takimi osobami wytrzymać.  
          Pomimo swoich wad, jest to człowiek szlachetny o czystych intencjach. Chociaż jego życie nie należy do najłatwiejszych i często narażony jest na różne przykrości, to ostatecznie i tak pokonuje swoich wrogów i przezwycięża wszystkie trudności życiowe. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,