Urodzeni 16 listopada

           Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest niezwykle przedsiębiorcza i posiada ogromną siłę przebicia, zawsze rzetelnie wykonuje swoją pracę, i przez to jest nieustannie zajęta.
          Posiada doskonałe zdolności praktyczne, zwłaszcza jeśli chodzi o robienie interesów, bądź poszerzanie stosunków handlowych. Nie tylko jest znakomitym praktykiem, ale również potrafi być zdolnym teoretykiem i często odnosi spektakularne sukcesy w dziedzinie nauki. Należy raczej do osób skromnych i z łatwością przychodzi jej dostosowanie się do panujących powszechnie warunków i ludzi. Mimo tych pozorów, wcale nie należy do słabeuszy, czy tych niezdecydowanych, raczej cechuje ją odwaga, wytrwałość, bohaterstwo i powaga. 
         Jest to człowiek silnego charakteru, posiadający niezwykłą cechę odradzania się niczym feniks, nie ma dla niego takich sytuacji, z których nie byłby w stanie się podźwignąć i zacząć wszystko od nowa, z nową wizją i nowymi siłami. Ma dość wytrzymały organizm, ale wnętrze wrażliwe i dlatego często chwytają go infekcje wirusowe. Potrafi długo opierać się chorobie, ale jak już zachoruje, to go choroba porządnie trzyma. Dlatego powinien prowadzić rozsądny tryb życia i starać się jak najczęściej odpoczywać, aby móc w szybkim tempie zregenerować swój organizm. Pomimo tych zaleceń i tak nie wytrzymuje zbyt długo odpoczywając, gdyż natura mu na to nie pozwala. Woli zażyć lekarstwo i iść do pracy, niż siedzieć w domu. Jest to często podyktowane tym, że uważa on, iż nikt nie jest w stanie lepiej od niego, wykonać danych obowiązków, niż on sam, i jak tego nie dopełni, to utraci przewagę bądź stanowisko.      
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,