Urodzeni 15 listopada

      Osoba urodzona w tym dniu potrafi być wytrwała i uparta w dążeniu do swego celu, i nie chce słuchać rad innych ludzi.
      Nie szczędzi wysiłków, aby osiągnąć swoje cele życiowe, a jej niezwykłe zdolności umysłowe pozwalają na zdobycie wysokiego i prestiżowego stanowiska. Mimo swoich wad,takich jak zaciętość, mściwość, nie zraża się nimi, ani innymi problemami, a próbuje je nawet przezwyciężyć i osiągnąć wyżyny rozwoju zawodowego i duchowego. 
      W swych dążeniach, ludzie ci powinni wystrzegać się rozdrabniania na drobne i podejmowania się nierealnych wyzwań. Także ich ufność we własną nieomylność i niesłuchanie rad innych, powoduje, że popełniają oni wiele błędów i nie są w stanie się od nich ustrzec. 
      W małżeństwie, to on jest głową rodziny i nie znosi sprzeciwu w tej kwestii, dlatego małżeństwo to będzie zgodne, gdy druga połowa będzie miała łagodny charakter i będzie ustępowała pod każdym względem. Także nie sprawdza się jako ojciec, gdyż na dziecko patrzy z własnego punktu widzenia i nie potrafi zniżyć się do jego poziomu, ani wejść w jego położenie, aby zobaczyć, czego jego dziecko oczekuje. Nie znosi też nadmiernej poufałości, dlatego jego przyjaciele powinni wystrzegać się zbytniego zbliżenia do niego. 
       Kiedy w związku tych osób nie będzie można dojść do porozumienia, to związek z pewnością się rozpadnie. 
               Jak wychować takie dziecko?
       Zarówno rodzice, jak i nauczyciele od małego powinni takie dziecko nauczyć samokontroli i panowania nad własnymi emocjami. Także należy w nim rozwinąć życzliwość dla innych i umiejętność dbania, i szanowania przyjaciół. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż osoby te posiadają bardzo silny charakter, który nie tak łatwo poddaje się wpływom innych ludzi. Jednak tylko w okresie dzieciństwa można zmienić ich charakter, później staje się już to niemożliwe.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,