Urodzeni 09 listopada

          Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo szczera w stosunku do swoich bliskich jak i wrogów. Jednak te skłonności są nadzwyczajne i zadziwiające.
        Mówi to, co myśli i jeśli ktoś się z taką osobą zetknie, to od razu dowie się, czy należy do osób sympatycznych czy też antypatycznych. Dla swych przyjaciół gotowi są wiele poświęcić i zawsze służą im pomocą, jednak dla wrogów stają się nieprzyjemni, złośliwi, a nawet niebezpieczni, i wcale się z tym nie kryją. Potężne siły drzemią w tych ludziach, często sami oni nie mają o tym pojęcia. 
        Atutem tych osób jest to, że są bardzo namiętne, a zarazem, spragnione dziwacznych przyjemności i niezwykłych rozkoszy; ciągle poszukują nowych wyzwań i wrażeń. Wyniośli i ambitni, potrafią być przebiegli i zawsze we wszystkim dobrze zorientowani. Niezmiernie silny wpływ wywiera na nich małżeństwo i stanowi bardzo ważne wydarzenie w ich życiu. W miłości gotowi są do wielu wyrzeczeń i poświęceń. 
        Niektóre kobiety urodzone tego dnia potrafią nieźle dać się we znaki mężowi, za wszelką cenę chcą rządzić w domu i życzą sobie, aby mąż robił wszystko to, czego zapragną. Taka kobieta, gdy się zakocha, nie będzie zwracała uwagi na otoczenie, tylko będzie walczyła o swojego faceta tak długo, aż ten się z nią ożeni. 
       Oczywiście, większość kobiet, traktuje męża jak partnera i stara się utrzymać swój związek bez sięgania po przemoc, czy perswazję.
               Co im grozi?
       Największym zagrożeniem dla nich jest to, że ich życie często może być hamowane przez różne przeciwności losu. Dodatkowo przez swoją nieostrożność bądź bliskich, mogą zostać narażeni na różnego rodzaje wypadki czy przeżycia, które odbiją się na ich psychice. 
       Ze względu na swą silną wolę i zdecydowanie udaje im się niekiedy zrobić karierę w życiu.  
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,