Urodzeni 08 listopada

         Osoba urodzona w tym dniu posiada tak silną osobowość, że potrafi przezwyciężyć swoje wady i przekonać do siebie otoczenie.
       Ludzie ci posiadają mocny charakter i twarde zasady, które potęgują się wraz z wiekiem. Pomimo tego są wrażliwi, potrafią wpływać na innych i dzięki temu doskonale orientują się w sytuacjach życiowych. Cierpliwi, ale do czasu, jeśli ktoś ich zdenerwuje potrafią być bezwzględni, a nawet może dojść do rękoczynów. 
      W późniejszym wieku przejawiają zainteresowania w kierunku mistycyzmu i niekiedy dążą do jego osiągnięcia. Kiedy ludzie ci osiągną pełny wewnętrzny rozwój duchowy, to wówczas potrafią przezwyciężyć swoje wady i stają się jednostkami wartościowymi. Posiadają humanitarne odruchy, są chętni do świadczenia przyjacielskich usług i pocieszania osób, które mają psychiczne i fizyczne problemy, okazują im serce, życzliwość i łaskawość. 
       Kiedy człowiek ten zachoruje, nie biegnie do lekarza, a zaczyna sam walkę z chorobą, kładąc się do łóżka, wypoczywając i zażywając silne medykamenty, tylko jemu znane. Osoba ta nie uznaje półśrodków, wychodzi z założenia, że jak coś ma zrobić, to robi to w całości i dobrze, aby więcej się do tego nie cofać. Dzięki takiemu podejściu do życia i własnemu samozaparciu, osoby te dość szybko dochodzą do zdrowia, bądź wychodzą z problemów. Jedynym odstępstwem od tych założeń jest chęć poprawy swego wyglądu poprzez chirurgiczną ingerencję. To wydaje im się celowe i uzasadnione. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,